זירת המומחיםכתבה ראשית

מהי הדרך היעילה ביותר לאטום מחדש מרפסת מרוצפת?

אם יש כוח אחד שלא נוכל להיאבק בו, עייפות החומר הוא ללא ספק אחד מהם. לא משנה כמה השקענו בעבודות האיטום כשבנינו את הבית שלנו, בסופו של דבר, שום דבר לא מחזיק לנצח. כשזה מגיע למרפסות שלנו, החשופות לתנאי מזג האוויר 24/7, העובדה הזו מקבלת משנה תוקף. בסופו של דבר, גם אם זה ייקח שנים רבות, נגלה שמתחת לריצוף המעוצב שלנו הצטברה רטיבות המחלחלת אל עומק המבנה. כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים, חשוב שנפנה במהירות אל קבלני איטום שיאטמו מחדש את המרפסת. כמו בכל משימת תחזוקה, גם כאן ישנן דרכים יעילות יותר או פחות לעשות זאת. אלו כמה מהאפשרויות שעומדות לרשותך.

הדרך הקצרה ביותר עשויה להתגלות כארוכה ביותר

לעתים קרובות, כשזה מגיע לעבודות שיפוץ, אנחנו רק רוצים לסיים עם הדברים כמה שיותר מהר. בתחום האיטום, אמנם, קוצר הרוח הזה יכול לעלות לנו ביוקר. איטום מרפסת מרוצפת דורש לעתים קרובות עבודה יסודית כדי שנוכל ליהנות מתוצאות ארוכות טווח. קבלנים רבים יציעו לך, כדי לקצר הליכים, להניח שכבת איטום חדשה על גבי הריצוף הקיים ופשוט לרצף מחדש. עד כמה שמפתה פשוט "להניח פלסטר", חשוב שנזכור שעבודה כזו פשוט תלכוד את הרטיבות מתחת לריצוף ולא תעצור את הנזק המתמשך. תוך שנה-שנתיים, נגלה שאנו צריכים לחדש את התהליך.

הדרך היעילה ביותר להבטיח תוצאה ארוכת טווח, היא לפרק את כל הריצוף במרפסת, לייבש היטב את המשטח שתחתיה ורק לאחר מכן להניח שכבת איטום חדשה ואיכותית ולרצף מחדש על פניה. ההשקעה שנעשה היום תחזיר את עצמה במשך שנים רבות של שקט.

מחויבים לחוויית המגורים האופטימלית שלך

המסירות שלנו לעבודה היא סוד ההצלחה שלנו ב"ידי זהב". לא משנה לאיזה פרויקט אנו נכנסים, מאיטום גגות ועד איטום חלונות נגד רעש, אנו משקיעים את כל הזמן, המשאבים והידע שעומד לרשותנו כדי לספק לך פתרונות אמינים וארוכי טווח. רוצה ללמוד על מגוון השירותים הזמינים לך דרכנו? כל שעליך לעשות הוא רק להתקשר למספר 050-5142914.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button