Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מכשיר להסרת שיער

מכשיר להסרת שיער
קרדיט 4mp.co.il

כיום, כבר אין סיכוי שאנשים שמסירים את שיערם לא שמעו על מכשיר להסרת שיער בין אם הם מסירים את השיער בטיפולים ביתיים או מקצועיים הם נחשפו לטכנולוגיות ולפתרונות החדשים. למרות זאת, יש רבים שעדיין לא עברו לטיפולים באמצעות המכשירים והמכונות ויש להם התנגדויות רבות. כעת נסביר איך המכשיר עובד, אילו התנגדויות יכולות לעלות ללקוחות שלכן ואיך עליכן לפתור אותן:

קרדיט 4mp.co.il

איך מכשיר להסרת שיער עובד בעצם?

מכשירים אלה מבוססים על טכנולוגיות שונות, כאשר המוכרת ביותר היא טכנולוגיית הלייזר. בשיטה זו, קרני האור של הלייזר חודרות אל שכבת האפידרמיס ופוגעות בשורש וזקיק השערה. קרני האור הופכות במגע לאנרגיית חום ולכן הורסות את מבנה הזקיק ומונעות את יכולת ההתחדשות והצמיחה שלו. וכך, הזקיק צפוי להפסיק לגדול, כאשר עד אז הצמיחה שלו תיפגע לצמיתות.

הטיפולים האפשריים להסרת שיער 

טיפולים ביתיים

כל אדם שרוצה להסיר שיער באופן עצמאי יכול לעשות זאת על ידי שימוש בסכין גילוח, בשעווה או באמצעות פינצטה. השימוש בסכין גילוח לא גורם לכאבים אך תדירות הצמיחה של השיער היא מהירה. לעומת זאת, השימוש בפינצטה או בשעווה כן יכולים לגרום לכאבים אך תדירות הצמיחה של השיער תהיה איטית יותר. כיום, אנשים פרטיים רוכשים מכשירים ביתיים להסרת שיער אך עדיין לא הוכחה יעילותם.

טיפולים מקצועיים

טיפולים ביתיים להסרת שיער דורשים ידע ולא תמיד התוצאות שמתקבלות הן התוצאות הרצויות. לכן, רבים פונים למכונים, קליניקות ולקוסמטיקאיות על מנת להסיר את השיער, באמצעות שעווה (טיפול מתחדש) או באמצעות מכשיר להסרת שיער.

בשוק יש מכשירים שונים להסרת שיער, כל מכשיר פועל בטכנולוגיה שונה אך המטרה היא זהה לכל מכשיר: לבצע מספר טיפולים של הסרת שיער על מנת לגרום להפסקת צמיחת השיער באותו האזור.

התנגדויות נפוצות לטיפול

למרות הביקוש העצום לטיפולים באמצעות מכשיר להסרת שיער, רבים עדיין מעלים התנגדויות לטיפולים. הנה מספר התנגדויות נפוצות ודרכים לטפל בהן בקרב הלקוחות שלכן:

הטיפול יקר

אכן טיפול בודד להסרת שיער באמצעות מכשיר עולה יותר מהסרת שיער באמצעות שעווה או באופן עצמאי. למרות זאת, התוצאות הן שונות לגמרי. לאחר סדרת הטיפולים, השיער בקושי יגדל והרווח עולה על ההפסד. העור יהיה חלק, נקי ולאורך זמן ארוך לא תצטרכו כלל להתעסק בהסרת השיער.

אין לי זמן

בממוצע, אדם מסיר את השיער מגופו בכל שבועיים. הטיפולים באמצעות מכשיר לייזר להסרת שיער מתבצעים בתדירות נמוכה מזו, לרוב אחת לחודשיים-שלושה. עם סיום הטיפולים לא יהיה יותר צורך לחזור על הפעולה כלל.

הטיפולים כואבים

בעבר הטיפולים היו אכן כואבים ולכל טיפול נדרש כוח רצון וסיבולת גבוהה. כיום, הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לבצע את הטיפולים ללא כאבים באמצעות טכנולוגיות קירור מתקדמות. בנוסף, קיימות משחות מאלחשות רבות שיכולות לפתור את הבעיה בקרב האנשים הרגישים במיוחד.

לסיכום, מכשיר להסרת שיער עוזר לשיפור איכות החיים

אין וויכוח שהסרת שיער באמצעות מכשיר או מכונה מעניקים לעור את התוצאות הטובות ביותר, חוסכים בזמן ובכסף ונהנים מזמן טיפול קצר יחסית, המותאם במדויק לגוון העור. הדבר צפוי לשפר גם את הביטחון האישי של המטופלים, תוך שהם שומרים על בטיחותם המלאה.

באמצעות המכשירים המתקדמים שלנו מבית חברת 4MP, תוכלו למקסם את התוצאות בקרב לקוחותיכם ולהפוך אותם לקהל שבע רצון, ממליץ ומרוצה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...
איך ממחזרים משכנתא
הליך מיחזור של משכנתא מתבסס על החלפת הלוואת המשכנתא הנוכחית...
סימנים לכך שצריך להזמין טכנאי מעליות
אם אתם גרים בבניין משותף או עובדים בכזה, ויש בנכס...
אל תוותרו על מה שמגיע לכם מהביטוח
חברות הביטוח אינן יכולות למשוך תביעות צודקות עד אין סוף...
האם מטבח כפרי יתאים לכם?
החיפוש אחר מטבח שיתאים לבית זו לא תמיד משימה קלה...