Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מערכת אוויר דחוס – יש על מי לסמוך

מערכת אוויר דחוס – יש על מי לסמוך
קרדיט pat-tech.co.il

לפעמים אנחנו שומעים על מוצרים מסוימים ולא באמת מבינים איך הם תורמים לתעשייה בכלל, ולאיכות החיים שלנו בפרט. ולכן תמיד חשוב ללמוד על דברים חדשים, בעיקר כאשר הם כל כך מסייעים לנו ביומיום בלי שנדע בכלל. כך בדיוק מערכת אוויר דחוס הגיעה לעולם כדי לסייע לנו, ואנחנו לא באמת מבינים את זה. יחד עם זאת, אנחנו לא אומרים שעכשיו אתם צריכים ללכת ולהתמקצע בנושא, אבל כן להכיר אותו מעט כדי לקבל ידע כללי, כי לפעמים זה פשוט חשוב.

למה משמשת אותנו מערכת אוויר דחוס

רכישה של מערכת אוויר דחוס היא רכישה של מנוע חשמלי שמספק כוח אל מדחס אוויר. המרכיב הייחודי הזה מאפשר לכם לבצע פעולות איכותיות שבעצם גורמות לכל תהליך תעשייתי להפוך להיות זורם יותר, ורציף יותר באופן משמעותי.

לכל מדחס ומדחס יש מיכל מלאי. האוויר נדחס על ידי מדחס האוויר הנאגר במיכל המלאי ולא צריך כך להפעיל את מדחס האוויר בכל פעולה קטנה או משימה קטנה. כשהלחץ במיכל מגיע אל המדד אותו קובעים מראש, המדחס מפסיק את הפעולה שלו.

מיכל מלאי שהוא בעצם גדול מהרגיל יאפשר לכם עבודה רצינה וחלקה לזמן רב בכל פעולה וזאת החל מהקטנה ביותר ועד לגדולה ביותר. כעת, חשוב לבחור את אותה מערכת אוויר דחוס שמתאימה לכם ברמה האישית.

מערכת אוויר דחוס – איך יודעים מה מתאים?

פעולת מערכת אוויר דחוס היא פעולה חשובה מאד עבור תהליכים תעשייתיים, ועל כן חשוב לתת עליה את הדגש המשמעותי ביותר, ואת החשיבות הגבוהה ביותר.

בשל העובדה שמייבש האוויר מייצב את לחץ האוויר הוא הופך להיות הכלי החסכוני ביותר ובעל בלאי מאד נמוך.

המוצר מעודד הפרדת נוזלים מהאוויר, מנקה את האוויר ממזהמים ועובד ללא הפסקה. בנוסף לכך הוא בעל תפוקת עבודה שקטה וזורמת ובטוחה.

ההבנה הבסיסית של הפרמטרים והיתרונות של מערכת אוויר דחוס מאפשרת לנו לבחור את המדחסים שהכי מתאימים לנו. אך חשוב שלא תעשו זאת לבד, אלא אך ורק באמצעות אנשי המקצוע המתאימים.

ההתאמה החשובה ביותר שיש לבצע היא ספיקת אוויר של קומפרסור. זו חייבת להיות גבוהה בעשרים וחמישה אחוזים היות ועד חמישים אחוזים מהספיקה נצרכת על ידי כלי עבודה המופעלים על ידנו. אם אנו מפעילים כמה כלים במקביל, יש לשים לב לחבר את כלל הצרכים של כלל הכלים וליצור לחץ מערכת אוויר גבוה לעמידה בדרישות המתאימות.

לליווי מקצועי יש משמעות

בין אם אתם רוכשים מדחס רגיל ובין אם אתם רוכשים מדחס בורגי מחיר הוא בהחלט פרמטר, וזה ידוע. תקציב הוא הבסיס לכל דבר איכותי. לכן חשוב שילוו אתכם אנשי מקצוע ברמה גבוהה, ואיכותיים, שיכולים להביא אתכם לתוצאות מקסימליות.

חברה מקצועית וברמה גבוהה תעניק לכם את הליווי האישי כבר מהרגע הראשון, ועד לרגע שבו תוכלו ליהנות מהמוצר ומהאפקטיביות שלו על חייכם האישיים, והעסקיים.

חברת pat-tech נוסדה בשנת 2001 כאשר היא עוסקת בשיווק שירות מדחסים תעשייתיים. לחברה מנהלי שירות מקצועיים, 10 ניידות שירות בפריסה ארצית ובית מלאכה באיכות גבוהה. החברה עוסקת בשיווק, מכירה ושירות שוטף ללקוחות בשילוב שיפוצים יזומים לאחזקה מונעת, או כחלק מאחזקת שבר. 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...
איך ממחזרים משכנתא
הליך מיחזור של משכנתא מתבסס על החלפת הלוואת המשכנתא הנוכחית...
סימנים לכך שצריך להזמין טכנאי מעליות
אם אתם גרים בבניין משותף או עובדים בכזה, ויש בנכס...
אל תוותרו על מה שמגיע לכם מהביטוח
חברות הביטוח אינן יכולות למשוך תביעות צודקות עד אין סוף...
האם מטבח כפרי יתאים לכם?
החיפוש אחר מטבח שיתאים לבית זו לא תמיד משימה קלה...