Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מפגע בריאותי

מפגע בריאותי
credit Pixabay

שיפוץ הבית הוא חלק מתהליך התחדשות של הדיירים הגרים בו. כחלק מכך, הדיירים בוחרים לבצע שינויים קטנים כגדולים שיכולים לכלול שבירת קירות והרחבת חללים, שיפוץ קוסמטי לטיפול בליקויים, החלפה של דלות או רהיטים, צביעה מחודשת ועוד. לעיתים במהלך תהליך השיפוץ, עשויים הדירים להיתקל בליקויים שלא ידעו עליהם, נזקים פנימיים, וחומרים מסוכנים. למשל, יש מקרים בהם נתקלים הדיירים במצב של גגות אסבסט, אשר מכילים את חומר האסבסט המסוכן לבריאות בני אדם. כאשר נתקלים במצב כזה, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע איך מוטב לפעול על מנת לא לבצע צעד שיכול לסכן את הדיירים או את המבנה עצמו. לעיתים לא יהיה צורך לגעת בגג, שכן עצם הפירוק יהווה סכנה בפני עצמה.

בנייה קלה היא חברה אשר עוסקת בתחום הבנייה ומציעה שירותי פירוק ופינוי אסבסט ובניה ושיקום גגות. החברה פועלת באמצעות אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים תוך שמירה על כללי זהירות של המשרד לאיכות הסביבה. החברה מחזיקה ברישיון קבלן אזבסט ורישיון קבלן רשום.

 

להוסיף שטח לבית

מרפסת היא שטח המוסיף ערך רב אל דירה או בית. היא מספקת חלל נוסף לשימוש תוך הכנסת אוויר ואור אל הבית. אך לפעמים עצם היותה של המרפסת חלל פתוח, מהווה דווקא חיסרון. סגירת מרפסת באמצעות חלונות או רשת מאפשרת למרפסת  להפוך לחלל אטום ופרטי כחלק מהבית ואף לאפשר חדר נוסף במידת הצורך, שכן היא סגורה באופן המספק פרטיות ואינו חשוף לשינוי מזג אויר. מלבד זאת, סגירת מרפסת באמצעות חלונות למשל, מספקת לבית כניסת אור אך ללא השינויים במזג האויר כמו רוחות, חום קיצוני או גשם.

 

לנקוט בזהירות

בעבר נעשתה בנייה באמצעות חומר האסבסט, שעם השנים הוכח כמסרטן מאוד ומסוכן לבני אדם. האסבסט נישא לרוב באוויר באמצעות חלקיקים, אשר בני האדם יכולים לשאוף ובכך לחלות ולסכן את בריאותם לאורך זמן. כיום, עדיין קיימים בישראל מבנים ובתים בהם קיים אסבסט בבנייה, כדוגמת גגות. כאשר מתגלה מצב כזה, יש צורך לבצע פירוק ולאחר מכן פינוי אסבסט בצורה מקצועית וזהירה, תוך שמירה על כללי זהירות ובטיחות של המרד להגנת הסביבה המספק מידע כיצד לבצע זאת.

בנייה קלה היא חברה המספקת שירותי פרוק ופינוי אסבסט, בנייה ושיקום גגות. החברה מעניקה ללקוחותיה ליווי אישי מתחילת הפרויקט ועד לסופו באמצעות אנשי המקצוע הוותיקים המנוסים שלה. לחברה ניסיון בתחום של למעלה מ-15 שנה  ומחזיקה ברישיון קבלן אזבסט ורישיון קבלן רשום.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...
איך ממחזרים משכנתא
הליך מיחזור של משכנתא מתבסס על החלפת הלוואת המשכנתא הנוכחית...
סימנים לכך שצריך להזמין טכנאי מעליות
אם אתם גרים בבניין משותף או עובדים בכזה, ויש בנכס...
אל תוותרו על מה שמגיע לכם מהביטוח
חברות הביטוח אינן יכולות למשוך תביעות צודקות עד אין סוף...
האם מטבח כפרי יתאים לכם?
החיפוש אחר מטבח שיתאים לבית זו לא תמיד משימה קלה...