Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מתחם גן העיר: סופר קרב – במיני מרקט

מתחם גן העיר: סופר קרב – במיני מרקט
05 נוב' 2015 | ריכוז כתבים

ביום שישי לפנות בוקר התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי על דקירה שהתרחשה בכניסה לסופרמרקט במתחם גן העיר מול בניין עיריית אשדוד. בתוך דקות ספורות הגיעו למקום שוטרי סיור מתחנת אשדוד.

״הגענו לסופר וראינו כתמי דם רבים על רצפת המיני מרקט, על הקופה ובמקומות נוספים. הבנו כי התחולל שם אירוע אלים. לאחר ביצוע סריקות איתרנו חשוד במעשה הדקירה אשר עובד במקום. במקום מצאנו גם את הצעיר שנדקר כאשר דם רב ניגר מפניו״, מספר קצין המשמרת מפקח אושרי גואטה. הצעיר תושב אשדוד אשר נפצע כתוצאה מדקירה בפניו, פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ברזילי.

החשוד בדקירה, תושב אשדוד בן 22, אשר עובד כמוכר בסופר, נלקח לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. לטענת המשטרה, הוא סיפר לחוקרי צוות המעצרים של משטרת אשדוד כי בשעת לילה מאוחרת הגיע לסופר בחור שתוי וביקש להיכנס ולעשות את צרכיו בפנים. לאחר שסירב לאפשר לו להיכנס בתואנה כי השירותים מקולקלים, התפתח בין השניים ויכוח קולני שכלל איומים משני הצדדים.

החוקר שטיפל בתיק רס״ל שוקי מימוני מספר כי מהחקירה עלה שבשלב מסוים המוכר במיני מרקט שנעצר בחשד לדקירה, ניגש לקופה הראשית הוציא מהדלפק סכין יפנית והמשיך להתעמת עם הצעיר.

לדברי המשטרה, ניתן לראות בבירור בצילומי מצלמות האבטחה כי הצעיר התעמר במוכר ובתגובה המוכר שלף את הסכין היפנית ודקר אותו בחוזקה בפניו. כתוצאה מהדקירה דם רב ניגר מפניו. הוא ניסה לתפוס את הדוקר בתוך הסופר תוך שדם רב ניגר מפניו לכל עבר ואז הגיעו השוטרים למקום.

מעצרו של החשוד הוארך 3 פעמים בבית משפט השלום באשקלון. לטענת המשטרה, בהמשך חקירתו ע״י צוות חוקרי המעצרים של משטרת אשדוד הודה החשוד במעשה הדקירה, וטען כי בסך הכל התגונן. במהלך החקירה הביע חרטה על מעשיו.

בתום חקירה מהירה ומקצועית של משטרת אשדוד ולאחר שהשבוע הוגשה כנגד החשוד הצהרת תובע, היום צפויה פרקליטות מחוז דרום להגיש כנגדו כתב אישום בבית משפט מחוזי ב״ש.

סעיפי האישום המרכזיים העומדים כנגדו הינם: חבלה כשהעבריין מזויין, אחזקת סכין, איומים.

מפקד משטרת אשדוד סנ״צ נועם שקל שיבח את תגובתם המהירה של שוטרי הסיור שהובילה למעצר החשוד ומניעת הידרדרות נוספת של האירוע, וכן את פעילותם המקצועית של החוקרים אשר תוביל קרוב לוודאי לכתב האישום והוסיף: ״נמשיך לפעול ולנהוג באפס סובלנות כלפי אלימות מכל סוג שהיא״.

סרטון מצלמות האבטחה הועלה לעמוד הפייסבוק של אשדוד ניוז- המקומון המקוון הראשון של אשדוד(קשה לצפייה) מתעד את ההתרחשות כולה מרגע העימות המילולי דרך הדקירה ו״המרדף״ בתוך הסופר ועד להגעת השוטרים למקום תוך זמן קצר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
בזכות ערנות הצוות הרפואי במלר"ד מאוחדת באשדוד ניצלו חייו של תושב העיר
מאוחדת השיקה לאחרונה מוקד לרפואה דחופה (מלר"ד) שמעניק לתושבי אשדוד...
בעיצומה של המלחמה: רצים לזכר קציני אגוז
למרות מלחמת 'חרבות ברזל' שנמשכת במלוא עוזה כבר ארבעה חודשים,...
התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד פותחת עונה חדשה ומציינת 30 שנה להיווסדה
התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד מציינת השנה 30 להיווסדה ופותחת את...
משלחת מנהיגי חינוך בקהילות יהודיות ברחבי העולם ביקרה השבוע באופקים
משלחת מנהיגי חינוך מובילים בקהילות היהודיות ברחבי העולם, מארה"ב, קנדה,...
נערכים למציאות ביטחונית מורכבת בדרום
מנכ"ל ביה"ח הציבורי אסותא אשדוד במפגש עם תורמים בארה"ב :...
טקס הוקרה לחיילי היחצ"ב בבית החולים אסותא אשדוד
לאחר כחודשיים וחצי מוחלפים 37 חיילי היחצ"ב המוצבים בביה"ח הציבורי...
Viva La Piano עונת מנויים 2023-2024 - קונסרבטוריון אקדמא פותח את העונה ה-27 של סדרת הקונצרטים הוותיקה, בניהולה האמנותי של יאנינה קודליק
הסדרה, מציבה את הפסנתר במרכז וחושפת את הקהל לרפרטואר הפסנתר...
אלו לא חלוקי נחל: נחשף ניסיון להבריח 6 טון של טבק לנרגילה
בודקי מכס אשדוד ברשות המסים סיכלו ניסיון מתוחכם במיוחד להבריח...
אני צריך סיוע משפטי בשביל להיאבק באישום פלילי
האם ניתן למחוק רישום משטרתי במקרה ולא הורשענו? מחיקת רישום משטרתי...
בקשה להחזר מס – כל מה שצריך לדעת
יותר ממחצית מאזרחי ישראל זכאים להחזרי מס ואינם מודעים לכך....