Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נזילות אפשר לתקן גם מבלי לשבור קירות

נזילות אפשר לתקן גם מבלי לשבור קירות
קרדיט - Canva

צנרת המים שעוברת בתוך קירות ורצפות נושאת בתוכה הרבה פוטנציאל לנזקים אם היא אינה תקנית או שהיא סובלת מבלאי שהוא טבעי ככל שעוברות השנים. הנזילות והדליפות שמגיעות ממנה יכולות להיות גלויות אם מדובר בפיצוץ צנרת קרוב לפני השטח, כך שמבועים של מים זורמים החוצה ונקווים על קירות או על הרצפה. הבעיה מתחילה כאשר הנזילה קטנה ופנימית ורחוקה מפני השטח ולוקח לה זמן עד שהיא מתגלית וברור שיש בעיה. בדיקת נזילות מים מתחילה בדרך כלל לאחר הסימנים הברורים שמתפתחים בגללה – כתמי רטיבות שמתפשטים במקומות שונים, צבע שחור של עובש ופטרת וריח רע של טחב וריקבון וכמובן שגם כאשר מגלים חשבון מים גדול שאינו מרחם עליכם בגלל הכמויות הגדולות שזורמות ללא בקרה. ככל שמגלים את הנזילות מוקדם יותר כך גם אפשר לתקן את הנזילה ולהבטיח תיקון מלא והחזרת המצב לקדמותו. המומחיות של חברת WaterFix היא לתקן נזילות ולאתר אותן בטכנולוגיה מתקדמת שמאתרת אותן בקלות ללא שבירת קירות.

הביוב דורש פתרון משלו

המיקום של צנרת הביוב יכול להיות בעייתי בגלל גורמים שונים שיכולים לחדור אליו כמו מזיקים שונים שמכרסמים את הצנרת מבפנים ושורצים שם, או צמיחת ענפים ושורשים לתוך הצנרת הגדולה שמנקזת את הביוב מהבניין. הטיפול בצנרת כזאת גם בתוך הבית הוא רגיש ומחייב עבודה מדויקת בעזרת מכשירים שאפשר להחדיר לתוך הצנרת כדי לטפל בסתימות או בפיצוצים או לברר מהי הבעיה בגללה יש התפרצות של ביוב אל מעל האדמה. תיקון צנרת ביוב ללא הרס גם הוא נעשה בעזרת מכשור מתקדם שמאפשר זאת ללא שבירת הצנרת או הרצפה או חפירה עמוקה לתוך הקרקע כדי להגיע למיקום הבעיה. יש אפשרות לחתוך שורשים וענפים או כל סתימת ביוב שמונעת ניקוז שלו באמצעים רבי עוצמה שמפעילים בזמן ובמקום הנכון.

כל צנרת מחייבת תחזוקה נאותה

אחת לכמה זמן אפשר לבדוק את הצנרת שלכם ולהבטיח שכל מתקני האינסטלציה שלכם פועלים כשורה ואינם סובלים מבלאי ומקורוזיה. זה מתאים לכל מי שחושב על שיפוץ ובודק את האפשרות לשפץ ולהחליף גם צנרת, או כל מי שרוצה לעשות בדיקה תקופתית כדי לוודא שאין נזילות זעירות שעתידות להתרחב ולגרום לנזקים כאשר יתרחבו לאחר מכן. בדיקת אינסטלציה נעשית באמצעים מתקדמים ובעזרת ציוד כמו מצלמות תרמיות או בדיקות גז ואפשר לאתר את המיקום המדויק של בעיות אפשריות. חברת WaterFix מציעה בדיקות שונות גם לאיתור נזילות וגם כדי להבטיח שהכל תקין באינסטלציה שלכם.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
מה תפקידו של מנעולן רכב מקצועי?
מנעולן רכב הזמין 24 שעות ביממה אמור להיות בדרך כלל...
עורך דין לירושות וצוואות- הכתובת בכל נושא הקשור לתחום
אף אחד לא אוהב לעסוק בנושאים הקשורים לירושות, צוואות וגם...
הדמיית שיער - על קצה המזלג
אם אתם נמצאים בחיפוש אחר פתרונות לשיער דליל או התקרחות...
והזוכה המאושר: ישיבת אמית יגל אשדוד
כשרועי השמיניסט האשדודי רצה להפיק הכתרת פורים בישיבה, הוא לא...
חשיבות המשחק והדמיון להתפתחות הילדים
משחק ודמיון הם מרכיבים בלתי נפרדים מהילדות התורמים באופן משמעותי...
למה כשנקלעים לחובות עורך דין הוא חבל הצלה?
כשאדם או עסק נקלעים לחובות שאין ביכולתם לפרוע, התוצאה היא...
איחוד הלוואות - הדרך שלכם להתחיל מחדש!
אם אתם נאבקים עם תשלומי חוב מרובים ומתקשים לעמוד בהתחייבויות...
היבט חשוב בתכנון נסיעות עבור תיירים רבים
השכרת רכב בחו"ל והשוואת מחירים היא היבט חשוב בתכנון נסיעות...
המנהל שנמצא במילואים מ - 7/10 הועלה בדרגה – מול כל התלמידים
מאז שמחת תורה, ה-7/10 נמצא הרב שלום מלול במילואים ביחידה...
הבוסית שיילדה את העובדת
לפני מספר ימים הגיעה איילת כץ, 31, תושבת כרמי גת,...