חדשותכתבה ראשית

נטע ברזני כוכבת האח הגדול והמרוץ למילון חושפת לראשונה: "אנשים לא יודעים,  אבל אני מגדלת ילד בן 7"

בחמישי האחרון  נפגשו על סט הצילומים לקמפיין אביב קיץ 2021 של רשת SCOOP  4 אושיות רשת וטלוויזיה: האחים נטע ועומר ברזני, מוניקה ג'וזף ועומר ברבי, לקמפיין ראשון שלהם למותג הנעלים.

 

ארבעת הכוכבים החליפו חוויות משנת הקורונה שמנעה מהם לעבוד, להיפגש ולחגוג, אך  מי שגנבה את ההצגה הייתה דווקא נטע ברזני, בת ה 22, יוצאת המרוץ למיליון והאח הגדול, כשסיפרה   על הזוגיות שלה בשנתיים האחרונות עם איש העסקים גארי דהן, שאמרה: "אני לא מרבה להעלות תמונות יחד עם  גארי כי  אוהבת שיש משהו אחד שהוא רק לעצמי. הוא בן 30, גרוש, ובעל מעדניות בנתניה וצרפת ואין ספק שזה הולך לכיוון חתונה. אפילו על ילדים אני כבר מציקה ומדברת. תמיד אנחנו צוחקים שכדאי שיהיה לו את הפנים שלי והגומות שלו".

מימין מוניקה גוזף, עומר ברבי , עומר ברזני ונטע ברזני
צילום דימה קרמינסקי

נטע שמנהלת מערכת יחסים תקשורתית עם דהן, מתגוררת עימו במגדלי U בתל אביב, הודתה שהיא ביחסים טובים ומפרגנים עם גרושתו. לדבריה: "גרושתו של גארי היא הדבר הכי טוב שקרה לי. אני אפילו נעזרת בה על חילוקי דעות שיש ביני לבין גארי ומשתפת אותה . אנחנו ממש מרכלות יחד… ". עוד הוסיפה ברזני: "אנשים לא יודעים אבל אני לגמרי מגדלת את הילד של גארי בן ה7. הוא מתוק כל כך ומוציא בי את הצדדים הילדותיים שקשה לי מאוד להיפרד מהם. אני למעשה בנפש ילדה בעצמי".

 

הדוגמנית מסודן מוניקה גוזף חשפה על הסט כי בימים אלה מתחילה לצלם סרט קולנוע ישראלי, תחת השם : הפוכות, בו תככב בתפקיד ראשי.

מימין מוניקה גוזף, עומר ברבי , עומר ברזני ונטע ברזני
צילום דימה קרמינסקי

בסוף יום הצילומים, עדכנו בעלי רשת SCOOP את הפרזנטורים החדשים שהצילומים הבאים לקולקציית הסנדלים יצטלמו בחודש הבא בעיר אילת ולפינאלה פרגנו להם   לבחור 2 זוגות נעלים – במתנה.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button