זירת המומחים

ניהול אפקטיבי שחוסך כסף לארגון

ניהול צי רכב הוא בעל חשיבות רבה בחברות בעלות כמות רכבים גדולה. למעשה, החוק מחייב תקן משרה כזאת כאשר יש בבעלותה לפחות 40 כלי רכב. ניהול מקצועי חוסך רבות ומאפשר ביצוע משימות הקשורות בניידות עם כלי רכב ללא תקלות. היתרונות אף גוברים כאשר הרכבים חיוניים, למכירות, שיווק, הובלה, הסעה, אספקה, ביצוע וכיוצא בזה. חברת JACOBSON שירותי בטיחות בע"מ עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

ניהול צי רכב – מורכב מאוד

ניהול צי רכב הינו מורכב מאוד בגלל כל האלמנטים הקשורים בו וכל הנושאים שיש לקחת בחשבון. הוא נעשה בתוך הארגון ומול נהגים, מנהלים ועובדים נוספים, אבל גם מול גורמים חיצוניים כמו חברות ליסינג, משטרה, גורמי ביטוח, משרד התחבורה, ספקים ונותני שירות ועוד. המשימות המוטלות על כל מנהל צי רכב הן מגוונות.

  1. בקרה על תקינות הרכב – תחזוקה שוטפת, טיפולים קבועים במוסך, גילוי וטיפול בתקלות, תאונות וכדומה.
  2. ניהול נהגים – ניהול תיקי נהג, הרשאות נהיגה, ווידוא ביצוע.
  3. העברת הדרכות –  למען הגברת הבטיחות ומיומנויות הנהגים.
  4. פיקוח ובקרה – על הסכמי מסגרת ונספחי התפעול ועוד.
  5. פיקוח בנושאי מבחני כשירות – טסטים שנתיים לרכבים רגילים בדיקות לגבי רכבים מיוחדים (רכבי הסעות – למשל).
  6. הרשאות נהיגה מיוחדות – לאמבולנסים, משאיות ועוד.
  7. משימות שוטפות נוספות – על פי הצורך.

יתרונות

ניהול אפקטיבי חוסך כסף רב לארגון. כך, בהוצאות ישירות הנובעות מרכישה או עסקאות ליסינג במחירים ובתנאים נוחים, בחירת דגמי רכבים העונים בצורה אופטימאלית לצרכי החברה, הגעה להסכמי שירות מעולים מול מוסכים ועוד. הרווח החשוב הנוסף הוא צי רכב תקין העומד במשימותיו ללא תקלות.

שירות מקצועי

חברת JACOBSON שירותי בטיחות בע"מ הינה בעלת מוניטין רב ומומלץ לקבל ממנה שירות מקיף. הוא כולל ייעוץ, אספקת מנהלי ציי רכב במיקור חוץ למשרות מלאות או חלקיות, הדרכות וייצוג ועוד. חבילת שירות כזאת ניתנת במחירים נוחים ומקובלים. מנהל העסק מוריד מעליו דאגות רבות ומתפנה למשימות החשובות של יצירת הכנסות ורווחים לעסק. מנהלי החברה נותנת השירות הינם בעלי ידע וניסיון רבים.

 

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button