Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נמצאים בסכסוך משפחתי עקב ירושה? פנו לעורך דין להסדיר את הנושא

נמצאים בסכסוך משפחתי עקב ירושה? פנו לעורך דין להסדיר את הנושא
קרדיט - Pixabay

הנושא של ירושות ועיזבונות כולל בתוכו לעיתים מחלוקות בין המוטבים השונים. לפעמים, חלק מהמוטבים עלולים להרגיש מקופחים עקב החלק שקיבלו בירושה, או שאינם קיבלו חלק בעיזבון כלל למרות שהובטח להם אחרת. במקרה כזה, הם עלולים לרצות להתנגד לצו קיום צוואה או לחשוד שהמוריש היה מושפע לפעול לשינוי הצוואה המקורית. לפעמים המוריש גם לא מותיר צוואה כלל, מה שעלול להיות נפיץ אפילו יותר. סיוע  עורך דין המומחה בסכסוכי ירושה יכול  לפתור על הצד הטוב ביותר את הסכסוך בין בני משפחה ולהוביל לפשרה שמיטיבה עם כל המעורבים. עורך הדין משמש כצד שלישי ניטרלי אשר מסייע לכל הצדדים להשמיע את קולם, להביע את רגשותיהם בנושא ולציין את העוול הנעשה להם לפי דעתם. לאחר מכן, עורך הדין יכול לפרוס בפניהם את האפשרויות המשפטיות הרלוונטיות ולסייע בשיתוף דעתו המקצועית, כמו גם לעזור לתווך בין הצדדים על מנת למנוע מהסכסוך להסלים.

למה לפנות לעורך דין בדיני המשפחה השונים

סיוע של עורך דין יכול להיטיב עמכם בכל נושא שמערב מסמכים משפטיים או דיונים בבית משפט. מלבד עבודת הליטיגציה – הייצוג המשפטי בבית המשפט, עורך הדין מסייע רבות גם לפני שהתיק מגיע לבית המשפט ולפעמים, יכול גם למנוע את הגעת התיק לבית המשפט ולפתור אותו לפני כן, כך שיחסכו מכם הוצאות בית המשפט. מלבד נושא הצוואות, הירושות, ניהול העיזבונות ופתירת סכסוכי משפחה, עורך דין לענייני משפחה מטפל גם בנושאים שונים בדיני המשפחה כמו תיקי גירושין, קביעת אחריות הורית לילדים (שעבר נהגנו לקרוא לזה משמורת) , דמי מזונות ועריכת הסכמי ממון. בעת היעזרות בעורך דין בתיקי גירושין למשל, עוגמת נפש רבה יכולה להיחסך מבני הזוג וגם מהילדים. עורך הדין יכול להציע אפשרויות שונות לגישור ולהסכמות הדדיות מבלי לערב את בית המשפט ולגרור את התיק למאבק משפטי ממושך, שיגבה מהמעורבים כסף וזמן רב, ויכביד על חיי היומיום שלהם ועל המצב הנפשי שלהם ושל הילדים שלהם.

פנו אל בעל המקצוע הנכון

מלבד מקצועיות ונכונות לעזרה, עורך הדין העוסק בדיני המשפחה צריך להיות גם אדם בעל יכולות חברתיות ובין אישיות על מנת להציע סיוע מתאים ולגשר בין בני המשפחה בנושאים השונים, בין אם מדובר בזוג שמתגרש וילדיו או בבני משפחה העומדים בפני סכסוכים הקשורים לעיזבון. קביעת פגישת ייעוץ עם עורך הדין יכולה לסייע לכם להבין האם מדובר באדם רציני ומהימן שתוכלו לסמוך עליו, כמו גם באדם אשר מספק לכם תחושת ביטחון ומציע לכם תמיכה ורגישות בנושא עימו אתם מתמודדים. זקוקים לעזרה של עורך דין מומחה בסכסוכי ירושה או כל נושא אחר בדיני המשפחה? פניה אל משרד עורכי הדין ג׳יין חסון מבטיחה סיוע משפטי מהשורה הראשונה המגיע יחד עם שירות בלתי מתפשר, אישי ומוביל, הכולל זמינות גבוהה ומתן פתרונות יצירתיים לכל תיק ותיק.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
לחסוך שנים של טיפולים בעזרת דיקור סיני
הרפוה הסינית בכלל והדיקור הסיני בפרט הפכו לשיטת טיפול מקובלת...
כל מה שרציתם לדעת על מזגן vrf
אם יש משהו שמטריד את כולנו בישראל, זה החום. כדור...
התקנת חלון חדש בממ"ד
כפי שכולנו יודעים, הממ"ד הוא אחד מהחדרים הכי חשובים שיש...
הבטחת ניקיון לאחר שיפוצים
לאחר סיום השיפוץ, ההתרגשות מחליפה מהר מאוד את מקומה למשימה...
מתכננים פינוי בינוי- איך תשמרו על האינטרסים שלכם
יותר מכל פרויקט בניה גדול ככל שיהיה, פרויקט פינוי בינוי...
איך מעצבים סלון ב 2024
תמונות, גבס וחיפויים שונים מרכיבים בנים האחרונות את עולם העיצוב...
טיפול נכון בחובות משחרר אתכם מדאגות
חברות רבות קמות ומתפרקות מדי שנה ורשם החברות מנהל הליכי...
החשיבות של פניה לקבלת סיוע מקצועי בהתמודדות עם ההתמכרות
לאנשים יש הזדמנות לעשות מהפך חיובי ומשנה חיים כאשר הם...
דלת כניסה מרשימות לבניין המשרדים שלכם
החברה שלכם ממוקמת בבניין שעומד לעבור שיפוץ בקרוב? אם כך,...
ניקוי קרח יבש בסביבה תעשייתית
לפעמים, ייתכן שיהיה עליכם לנקות ציוד, מכונות או משטחים במפעל...