Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

נפגעתם בתאונת עבודה? אל תוותרו על תביעת פיצויים

נפגעתם בתאונת עבודה? אל תוותרו על תביעת פיצויים
קרדיט CANVA

פגיעה במסגרת העבודה, בין אם קרתה במקום העבודה, בדרך לעבודה או מהעבודה הביתה, וגם פגיעה שהתפתחה לאורך זמן בעקבות סוג העבודה אותה ביצעתם, יכולה לזכות אתכם בפיצויים. תביעה לפיצויים במסגרת תאונת עבודה מגישים בראש ובראשונה לביטוח לאומי, וככל שיש אפשרות, ניתן גם להגיש תביעה לחברת הביטוח המבטחת את המעסיק. נפגעי תאונות עבודה נדרשים לעתים להמתין זמן רב עד שהם מקבלים את הפיצוי הכספי, מדובר בתהליך ארוך ומייגע, לכן, אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם את הזמן וההתעסקות, ובו זמנית לדעת שאתם מבצעים נכון את כל השלבים על מנת שהתביעה שלכם לא תידחה – הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לפנות אל עורכי דין לתאונות עבודה. הם מחזיקים בידע ובניסיון הנועד לייצג אתכם, והם מגישים את כל הטפסים במלואם למוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח. משרד עורכי הדין טולדנו ושות' פועל בתחום מזה שנים רבות ולו צוות מסור של עורכי דין המטפל בתיקים כלפי כל לקוח באופן אישי.

מי יכול לעזור במקרה שהתביעה נדחתה

ישנם מקרים בהם הגשת התביעה נדחית. למשל, בטענה כי תאונת העבודה אמנם הביאה לפגיעה פיזית כלשהי, אך לא במידה כזו שהנפגע לא יכול להמשיך לעבוד כרגיל, כמובן שבמקרה כזה נכנסים לתמונה רופאים מטעם כל צד. יש להגיש חוות דעת רפואיות וסיכום רפואי, הוכחות באמצעות צילומים, קבלות רכישת תרופות ואביזרים רפואיים ועוד. כאשר התביעה נדחית, זה לא אומר שלא ניתן לשנות את הדברים ולהגישה שוב בצורה הנכונה. וכדי לעשות זאת מי שעומדים לצידכם הם עורכי דין לתאונות עבודה אשר יעמלו רבות להביא אתכם לקבלת הפיצויים אליהם אתם זכאים.

התנהלות עצמאית

 מנגד, אם אתם בוחרים להיות מיוצגים עצמאית בתהליך, ולא על ידי עורך דין, הרי שאתם חייבים לדעת שאתם נוטלים כאן סיכון לא קטן. עורכי דין לתאונות עבודה הם בעלי ידע וניסיון יקרי ערך, והם יודעים בדיוק מה חשוב לעשות בהגשת התביעה, על מה להקפיד, מה לכתוב וכיצד לאסוף את המסמכים. מדובר בעבודה מדוקדקת הכוללת הצמדות לפרטים, פנייה לרופאים ועוד פניות רבות שחשוב מאוד לבצע בצורה הנכונה ובהקדם. ולכן יש משמעות גבוהה מאוד לשכירת שירותיו של עו"ד מומחה בתחום אשר יסייע לכם בהגשת התביעה, תוך מקסום הסכום הכספי ומיצוי כל הזכויות המגיעות לכם על פי חוק. באמצעות משרד עורכי הדין טולדנו ושות', תוכלו להגדיל משמעותית את סיכויי הזכייה שלכם בהגשת התביעה, ולהנות מרווחה כלכלית לטווח הארוך תוך הגדלת כספי הפיצויים. כדאי מאוד לעשות בהקדם עוד היום את הצעד הראשון ולפנות אל משרד עורכי הדין לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית.לפרטים 04-699-0886.

 

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
מה תפקידו של מנעולן רכב מקצועי?
מנעולן רכב הזמין 24 שעות ביממה אמור להיות בדרך כלל...
עורך דין לירושות וצוואות- הכתובת בכל נושא הקשור לתחום
אף אחד לא אוהב לעסוק בנושאים הקשורים לירושות, צוואות וגם...
הדמיית שיער - על קצה המזלג
אם אתם נמצאים בחיפוש אחר פתרונות לשיער דליל או התקרחות...
חשיבות המשחק והדמיון להתפתחות הילדים
משחק ודמיון הם מרכיבים בלתי נפרדים מהילדות התורמים באופן משמעותי...
למה כשנקלעים לחובות עורך דין הוא חבל הצלה?
כשאדם או עסק נקלעים לחובות שאין ביכולתם לפרוע, התוצאה היא...
איחוד הלוואות - הדרך שלכם להתחיל מחדש!
אם אתם נאבקים עם תשלומי חוב מרובים ומתקשים לעמוד בהתחייבויות...
היבט חשוב בתכנון נסיעות עבור תיירים רבים
השכרת רכב בחו"ל והשוואת מחירים היא היבט חשוב בתכנון נסיעות...
עריכת הסכם ממון לפני הנישואים: קשה באימונים, קל בקרב
גירושין הוא תהליך שיכול להיות ארוך ומייגע עד ההגעה להחלטות...
הכול על רכישת גלילים מקרטון בעידן המודרני
אתם מתכוננים לקראת מעבר דירה? או שאולי אתם מעבירים את...
מה כולל שירות IT במיקור חוץ
חברות מובילות בארץ ובעולם בוחרות לקבל שירותי it חיוניים במיקור...