זירת המומחים

עץ מלמין

בעולם העיצוב ישנם חומרי גלם המשמשים את אנשי המקצוע בתחום הנגרות והמטבחים ומגיעים לישראל מכל רחבי העולם. על בסיס שנים של התפתחות מקצועית ויצירת טכנולוגיות עבודה מתקדמות, נגרים ואדריכלים מצליחים להביא לידי הגשמה את הדרישות של לקוחותיהם, תוך שימוש בחומרי גלם שמסוגלים לספק את העבודה למשך שנים ארוכות. אחד מחומרי הגלם האהובים על הישראלים, אותו ניתן למצוא כמעט בכל בית הוא עץ מלמין. בעיקר מפני שיש לו כמה וכמה יתרונות ברמה השימושית והעיצובית והוא נחשב יחסית לזול מבין חומרי הגלם השונים. לכן, לקוחות שמבקשים ליצור עיצובים מיוחדים, פונים לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת מזונית, חברה העוסקת ביבוא ושיווק של מוצרי עץ בתחום הנגרות והמטבח, כאשר מבקשים לקבל עץ מלמין לטובת הפרויקטים הבאים שלהם. מזונית המשווקת הבלעדית של לוחות מלמין של חברת Sonae העולמית, עם תו תקן אירופאי מחמיר ISO 2001-9000, ותו תקן איכות הסביבה ISO 14001

שילוב עץ מלמין לעבודת נגרות בלתי מתפשרת

השילוב של מוצרי עץ מלמין בתהליכי היצירה והעיצוב של החלל הפנימי בבתים בישראל קודם כל ולפני הכול, הוא עניין מקצועי. עץ מלמין הוא עץ שנחשב ראוי וקל מאוד לעיצוב והתאמה. ולכן, פרויקטים שבהם נעשה שימוש בעץ מלמין הם פרויקטים שהלקוח יכול ליהנות מהתוצר הסופי מבלי לפגוע ולו במקצת ברמת העיצוב המבוקשת. במקביל, עץ מלמין הוא עץ אותו ניתן למצוא בכל מיני עיצובים וצבעים, מה שמאפשר התאמה של העץ כמעט לכל סגנון עיצוב של פריט רצוי. כתוצאה מכך אתם יכולים לאפשר לעצמכם לחיות בבית המגורים החלומי שלכם, כאשר אתם יודעים בוודאות מלאה שיש לכם את המוצר המתאים לכם ולכיסכם. המלמין משולב רבות גם בנגרות המתועשת, לדוגמת ריהוט מוסדי.

עץ מלמין ימלא אחר הדרישות שלכם

כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, בשנים האחרונות עיצוב ומשימות של נגרים ואדריכלים, הם דבר שצריך להתאים לכל לקוח בצורה אינדיבידואלית. ולכן, בעבודה על פרויקטים של עיצוב, אתם חייבים לפנות לעזרת נותני שירותים וספקים שלהם כל הקטלוגים הכי עדכניים של מוצרי עץ, על מנת לקבל תמונה מלאה של האפשרויות שעומדות לרשותכם. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה אתם רוצים לעבוד עם אנשי חברת מזונית, ולהבטיח יבוא של מוצרי עץ ברמה הכי גבוהה שיש, לטובת הפרויקט הקרוב שלכם.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button