Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פירוק רכבים באשדוד

פירוק רכבים באשדוד
קרדיט: Pixabay.com

הרכב הישן והנאמן שלכם אולי ליווה אתכם במסעות רבים ברחבי הארץ, אבל יתכן מאוד שתם זמנו. לפתע כבר אי אפשר לסמוך עליו שיתניע, הביצועים שלו נפגעו, הוא שוהה זמן ממושך במוסך (וחוזר אליו ברגע שיוצא) ועולה לכם ביוקר ובוודאי שלא מוסיף לתחושת הביטחון שלכם בכביש.

מדוע לא כדאי להחזיק רכב ישן?

יש הרבה מאוד בעיות עם רכבים ישנים: הם מזהמים את הסביבה ומסכנים את הנהג והנוסעים ובאיזשהו שלב כבר לא משתלם להמשיך להחזיק אותם ולתחזק אותם.
עלות התיקונים גבוהה מאוד והנסיעה ברכב אינה ידידותית ומצד שני, השארת רכב ישן שהפך לגרוטאה שיעלה אבק בחנייה אינה אופציה סבירה, כי ניתן לקבל קנס על רכב ישן שעומד ותופס חנייה של אחרים או מזהם את הסביבה.

מה עושים בעלי רכבים ישנים?

אופציה ראשונה היא למכור את הרכב למרבה במחיר. הצרה היא שקשה מאוד לאתר רוכשי רכבים לגרוטאות, שמוכנים לשלם על רכב שאמינותו מוטלת בספק ותוחלת חייו קצרה.
הצגת הרכב בפני מתעניינים היא טרחה השואבת זמן ואנרגיות ולא בהכרח משתלמת. אופציה נוספת היא לבצע טרייד אין ולהזדכות על הרכב הישן ברכישת רכב חדש, אבל לרוב יש פער משמעותי וזו אינה אלטרנטיבה שרלבנטית עבור כולם.

מעבירים את הרכב לפירוק ומרוויחים מכל הבחינות

אז מה עושים? כאן נכנס לתמונה נושא של פירוק רכבים באשדוד. פירוק רכב הוא תהליך במסגרתו בוחנים ומעריכים את הרכב ובודקים אילו חלקי חילוף ניתן לחלץ מהרכב כך שישרתו רכבים אחרים. המכונאים מפרקים את הרכב לגורמים וכל גורם רלבנטי מרכיבים ברכבים אחרים וחומר הגלם מופנה לצרכי התעשייה.
פירוק רכב משול בעיני רבים להשתלת איברים: כשחלקים שימושיים שאינם עוד חיוניים עבור רכב X עוברים לטובת המשך פעילותו של רכב Y ולעיתים חלקים מרכב אחד יכולים לשרת רכבים רבים אחרים.
במידה והינכם בעלי רכב ישן כדאי תמיד להחזיק בכיס או לשמור בטלפון פרטים של פירוק רכבים אשדוד מהסיבה הפשוטה שבמקרים רבים גרר לא מגיע לרכבים ישנים, כי הרכב כבר בסוף ימיו וגם כי לא תמיד משתלם לשלם על גרירתו של רכב כה ישן למוסך ולהשקיע בתיקונים שלו.
מפרקי רכבים מתמחים בפירוק רכבים ובמידה רבה זקוקים לכם ומחפשים רכבים ישנים על מנת להוזיל עלויות. מדובר גם בתרומה משמעותית לסביבה, שחוסכת משאבים יקרים רבים בייצור תעשייתי של חלקי חילוף, ייצור שאף הוא פוגע בסביבה.
כולם מרוויחים מתהליך הפירוק: בעלי הרכב הישן שיכולים לקבל עבור הרכב הישן תשלום סביר ומפרקי הרכב, שמחפשים חלקים חיוניים לטובת רכבים אחרים. עבורכם גם זו דרך להיפרד מהרכב בדרך נוחה ומהירה.

בבואכם לבחור פירוק רכבים אשדוד בדקו מה מציע המקום והאם הוא מספק גם שירותי גרירה מכל מקום בארץ ובכל שעה לטובת פירוק הרכב. לרוב אין מחירון ידוע מראש של תמורה לפירוק, אבל ניתן בהחלט לקבל הערכת מחיר על בסיס סוג הרכב, שנת ייצור ומצבו של הרכב ודגם ולהחליט היכן משתלם לפרק אותו.
שיקול נוסף שיכול להשפיע על קבלת ההחלטה קשור לאופן התשלום ומתי מתבצע וכיצד – מזומן, העברה בנקאית, צ'ק, כרטיס אשראי וכדומה וכן מה דורש מכם על מנת להעביר את הרכב פירוק.
יש לקחת בחשבון שיש לבצע ביטול רישום של הרכב במשרד הרישוי לקראת הורדת הרכב מהכביש ולא תוכלו שוב להשתמש בו כמובן ברגע שמפנים את הרכב לפירוק.
הרכב הישן שלכם יוכל להמשיך דרך חלקי חילוף אצל רכבים אחרים ואתם תקבלו תגמול הוגן ותוכלו להשתמש בכסף אולי גם לרכישת רכב אחר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
חשיבותם של אימונים לבריאות ולמצב הגופני שלכם
אם אין לכם את הלוקסוס של עבודה גופנית שהיא המצב...
פרסום חרדי סוף 2023
פרסום חרדי הוא אינו עניין של מה בכך שכן, פרסום...
לדאוג לנושאים הרגישים ביותר בחיים
כשמתכננים את העתיד חייבים לחשוב על הגרוע מכל ולכן גם...
פתרונות קלים מדי הם ממכרים
מגפת ההתמכרויות שאנחנו מוצאים המציאות שלנו כיום כוללת גם חומרים...
לטפל בנפש שלנו בצורה איכותית
על מנת שתוכלו לצאת לדרך חיים חדשה, וכן גם להיגמל...
מטען מהיר לאופניים חשמליים מה חשוב לדעת לפני קנייה
אופניים חשמליים, בעיני המשתמשים והחובבים האדוקים שלהם, הם לא פחות...
אינטרקום לבית
אינטרקום לבית הוא אחד ממכשירי האבטחה הבסיסיים ביותר, והאמת ניתנת...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה של יקירכם זה לא קל. יש אינספור...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה שבאמת תשקף את האם היקר לכם שהלך...
חתונה דתית
איך מארגנים חתונה דתית?
חתונה ללא ספק מהווה אירוע מרגש ביותר. כל זוג חולם...