זירת המומחיםמשפטי

פרידות

אחד הנושאים היותר מורכבים והיותר קשים הינו נושא הגירושים, שכן גירושים זהו דבר שאינו קל לאף אחד מהצדדים והוא מלווה במחירים נפשיים גדולים. במידה והחלטנו להגיע למצב של גירושים יש צורך בשירותיו של עורך דין לענייני משפחה אשר ייתן לנו את הכלים הנכונים איך להתנהל במקרה הסבוך והקשה הזה ובעצם יהיה עמוד התווך שלנו בסיטואציה המורכבת הזו שנקראת גירושים. בין אם זה משמרות על הילדים, תשלומי מזונות, בעלויות על הנכסים, תשלומים, ועוד דברים אשר יעזרו לנו לנהל את ההליך הסבוך הזה בצורה טובה ובצורה נעימה ללא מריבות וללא וויכוחים עיקשים. לשם כך נוכל לשכור את שירותיה הנהדרים של משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ' אשר הינו אחד המשרדים הכי מובילים בתחום דיני המשפחה וגירושין, למשרד ניסיון של מעל 31 שנה בתחום והוא מבטיח להעניק לכל לקוח שלו את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר. במשרד צוות של חמישה עובדים מהטובים בתחום.

 

לפתור גירושים בדרכי שלום

על מנת לפתור את ענייני הגירושים הסבוכים נוכל לעשות כן באמצעות תהליך הנקרא גישור. לשם גישור נצטרך עורכי דין אשר ידונו בהסכמים השונים וביניהם: גט, פיטורין, מזונות אישה וילדים, משמורת על הילדים, חלוקת רכוש, חסכונות, חובות ועוד'. הליך הגישור הינו תהליך מהיר שמטרתו להגיע להסכם של שני הצדדים במהירות האפשרית וביעילות המרבית. כמו כן הליך הגישור הינו הליך זול יחסית המאפשר פתרון מהיר תוך מספר שבועות בלבד.

 

לדאוג למשפחה

עורך דין לענייני משפחה ידאג לפרטים הבאים:

  • הסכמי ממון
  • הסכם חיים משותפים
  • כתובה
  • בדיקת אבהות
  • מזונות
  • ביטול הסכם גירושין
  • אפוטרופסות וייפוי כוח מתמשך

כמו כן עורך דין לענייני משפחה ידאג לכלל העניינים הנוגעים למשפחה, וידע למצוא עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר לכל צרה שהגיע אליכם. לשם כך תוכלו לשכור את השירותים של משרד עורכי הדין אלינור ליבוביץ' אשר לו ניסיון של מעל 31 שנים בתחום דיני המשפחה וגירושין, המקצועיות אדירה, הלקוח הכי חשוב, השירותים במשרד אדיבים באופן יוצא מן הכלל ומשרד זה נחשב לאחד המשרדים הכי חזקים וטובים בתחום. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 03-6969916 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה בנושא.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button