זירת המומחים

פרסום מודעות אבל בעיתון ידיעות אחרונות בזמן משבר רפואי

שנת 2020 הייתה שנה לא פשוטה לכל הדעות, במסגרתה פקד את מדינת ישראל משבר שלא נראה מזה שנים רבות, משבר הקורונה. נגיף הקורונה גבה קורבנות רבים ופגע בעיקר באוכלוסיית הגיל השלישי ובקבוצות הסיכון למינהן.

לפי המשרד לשירותי דת בין החודשים מרץ לאפריל בשנת 2020, המוקד טיפל ב-262 נפטרים כשמתוכם 216 נפטרים מאומתים לנגיף הקורונה, נתון שמעלה לצערנו את הביקוש לפרסום מודעות אבל בפלטפורמות השונות לצערנו ראינו יותר ויותר פרסומים בתקשורת ובאמצעי המדיה השונים על נפטרים, הלוויות ומודעות השתתפות בצער, בין היתר מודעות בעיתונים היומיים הגדולים במדינה כמו פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות לצד פרסומים בחדשות ובאתרי האינטרנט השונים שדיווחו שוב ושוב על מגמות עלייה בתחלואה ובמקדם ההדבקה.

פרסום בידיעות אחרונות – העיתון הנפוץ במדינה

לפרסום מודעות אבל בידיעות אחרונות יתרונות רבים הניכרים בעיקר עקב הפופולריות והחשיפה הרבה לעיתון זה בארץ.
אחד המנהגים המזוהים עם פטירת בן משפחה או אדם קרוב הוא פרסום מודעת אבל שתפקידה הוא למסור פרטים כמו המיקום התאריך והשעה בהם עתיד להיערך טקס ההלוויה.

כאשר אדם מפרסם מודעת אבל מטרתו בעצם היא להגיע לכלל הקרובים והמכרים של המנוח ולאפשר לכל מי שמעוניין לחלוק כבוד אחרון עם המנוח להגיע וללוותו ברגעיו האחרונים. העיתונים היומיים הפכו מקור נפוץ ומקובל לפרסום מודעות אלו בעקבות הגעתם לתפוצה נרחבת מאוד של אנשים. כבר בשנות ה-70 הוכרז עיתון ידיעות אחרונות כעיתון הנפוץ ביותר מבין העיתונים הנמכרים בישראל וכך נשאר עד היום.

לעיתון מאות אלפי מנויים וקהל קוראים של כ-350,000 אנשים באמצע השבוע וכ-800,000 קוראים במדור סוף השבוע ולכן נחשב לבחירה הטובה ביותר על מנת להגיע לכמות מרובה של אנשים הנחשפים למודעת האבל.

פרסום בידיעות אחרונות הוא פשוט וקל

בזמן פטירה של אדם קרוב פרסום מודעת האבל הוא אינו העיסוק היחיד בו צריכים להתעסק בני המשפחה. משרדי פרסום רבים המליצו על פרסום מודעת אבל בעיתון ידיעות אחרונות, העיתון מתחייב להליך פשוט ומהיר שמצריך מינימום עיסוק מצד בני המשפחה שטרודים גם כך ביום הקשה בחייהם ובהתעסקות עם בירוקרטיה וסידורים לא נעימים.

על בני המשפחה האבלים לשלוח לעורכי העיתון או לסוכנות הפרסום שמפרסמת בעיתון כמו סוכנות "מודעות 24 שעות" את הנוסח בו הם מעוניינים במסרון או במייל ולאחר מספר דקות ישלח לבני המשפחה קובץ של המודעה המעוצבת על פי הפורמט של מודעות האבל.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button