זירת המומחיםתרבות וחינוך

פתיחת גן ילדים באישור משרד החינוך

תמיד חלמת להיות גננת ואפילו השקעת מזמנך על מנת ללמוד את רזי המקצוע בבית ספר או מכללה מקצועית מתאימה. ועכשיו, עם סיום תהליך הלימודים את מוכנה לקחת את ההחלטה המקצועית החשובה הראשונה שלך ואת בוחרת להקים גן ילדים בעצמך. בתהליך פתיחת גן ילדים משרד החינוך הוא גורם משמעותי מאוד שאת רוצה להכיר כבר בשלבים המוקדמים והראשונים של תהליך העבודה וחשוב לך לייצר קשר טוב עם הגורמים השונים במשרד הבריאות, לפני שאת פונה לקבל אישורים מהגורמים השונים שמלווים אותך לאורך הדרך. בדיוק מהסיבה הזו, חשוב לך לפנות לעזרתה של זהבה כהן, יעוץ והכוונה רישוי גני ילדים, ולקבל ידע ואפילו כשרים לאנשי המקצוע הרלוונטיים לתחום שלך לפני שאת עושה החלטות גדולות.

פתיחת גן ילדים משרד החינוך – מה צריך לעשות?

בתהליך פתיחת גן ילדים משרד החינוך מבקש קודם כל ולפני הכל לראות שאת גננת מוסמכת או לכל הפחות אשת מקצוע בעלת הכשרה מינימלית  בתחום. הכל תלוי באיזה סוג של גן ילדים את מעוניינת לפתוח תיק ומה היא כמות התלמידים והתלמידות שאת רוצה לקבל אל תוך גן הילדים שלך. כמו כן, יש צורך לייצר אישורים רלוונטיים ומתאימים שמוכיחים כי הגן שאת רוצה לפתוח הוא גם בתוך, ולשם כך צריך לקבל היתר חריגה לגן ילדים מהרשות המקומית שבשטחה את עובדת. זאת ועוד, יתכן כי את תדרשי להציג אישורים ספציפיים שמשרד החינוך או הגופים המפקחים האחרים יבקשו ממך להציג על בסיס הבקשה שלך.

את אף פעם לא לבד בתהליך ההקמה של הגן שלך

בגלל שמדובר על בקשה הכל כך מורכבת שמאגדת בתוכה את הידע המקצועי של גורמים שונים גם במשרד הבריאות וגם ברשות המקומית, פתיחת גן ילדים היא תהליך שאת לא רוצה לבצע באופן עצמאי. והיום, יש לא מעט גורמים מקצועיים, וביניהם גם זהבה כהן ייעוץ והכוונה רישוי גני ילדים, שמציעים לך לקבל ליווי לאורך כל הדרך. יד ביד, אתם תוכלו לבנות את הבקשה שלך על בסיס כל העובדות הקיימות ולהגיש את הבקשה מסודרת ומוכנה.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button