Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פתרונות אורתופדיים- מה זה אורתוטיקה וכיצד היא יכולה לשנות את חייכם

פתרונות אורתופדיים- מה זה אורתוטיקה וכיצד היא יכולה לשנות את חייכם
קרדיט - Canva

איפה מזמינים מדרסים בהתאמה אישית? למי שרצה לענות כי מדרסים בהתאמה אישית רוכשים אצל מכון אורתופדיה, התשובה שגויה, ואולי נכון יהיה לומר יותר, התשובה חסרה את העיקר. ייתכן מאד שלא שמעתם על המושג הזה אבל לכאן בדיוק הוא שייך- אורתוטיקה, זהו המדע התכנוני, או שניתן להגדירו כמדע הנדסי, של עולם האורתופדיה. זוהי בעצם טכנאות אורתופדית. מה נותנת לכם האורתוטיקה? הרבה מאד, אין כמו תרומתו של המדע הזה לאיכות החיים של המוגבלים, הנכים, וגם של אנשים בריאים שאינם סובלים מכל פגיעה או תסמין, אבל כמו כולנו זקוקים לפעמים להתאמה של נעליים טובות לריצה. מדרסים למיניהם כמו גם סדים שונים, פתרונות אורתופדיים מגוונים לגב ולרגליים, כל אלו נבנים במיוחד על ידי צוות מומחה בתחום האורתוטיקה ומשם מגיע אל המכונים השונים.

איך אתם יכולים להרוויח מזה

הציבור הראשוני שעושה שימוש באורתוטיקה, הוא כאמור וכמובן לכולנו ציבור המוגבלים והמשתקמים הזקוקים לפתרונות בתחום. במיוחד עם פרוץ המלחמה האחרונה, אנחנו יותר ויותר מודעים לצורך בשיקום מפציעות טראומטיות שעלול לכלול גם שיקום משמעותי לרגליים, חלק בלתי נפרד מתהליך השיקום עובר דרך סדים איכותיים ויעילים. לא רק פציעות עלולות לעורר צורך בשיקום, אלא גם אירועים מוחיים ברמות שונות, משאירים לפעמים חותם בדמות נזקים מוטוריים ומוגבלויות, שיכולות להיפתר כמעט לחלוטין באמצעים מתקדמים של סדים ועזרים טכנולוגיים מכוונים, ואפילו מומים מולדים מסוימים יכולים להיפתר באמצעות סד אורתופדי לרגל שנבנה על ידי אורתוטיסט מקצועי. כל אלו ועוד רבים נעזרים באורתוטיקה ובמקרים רבים חבים לה את חייהם או לכל הפחות את איכות חייהם.

אורתוטיקה לעם

לא רק סובלים ממוגבלות או מפציעה יכולים להנות משירותי עולם האורתוטיקה. אורתוטיסטים מטפלים במגוון בעיות יציבה והליכה של אנשים בריאים לחלוטין המתפקדים כאחד האדם אבל סובלים מכאבי רגליים או אי נוחות, אם בגלל עמידה ממושכת מדי, אם בגלל מבנה לא תקין של כף הרגל שאינו נדיר כלל, ואם בגלל סיבות אחרות שעלולות להיות איום אורתופדי על לא מעט אנשים. באמצעות התאמה מדויקת של מדרסים או דרך טיפול אחרת שתיבחר על ידי האורתוטיסט אחרי בדיקה מדוקדקת, ניתן לפתור את מרבית הכאבים בין בכף הרגל ובין במעלה הרגל ולעיתים אפילו בגב, ככל שסיבת הכאב נעוצה בכף הרגל. חשוב לדעת שבחירת האורתוטיסט הנכונה תעניק למדרסים שלכם סיכויים רבים ככל שיותר להצליח לפתור את הכאב ולייצר לכם חיים חדשים. אל תזלזלו במדע הזה, לכו על הטוב ביותר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
לחסוך שנים של טיפולים בעזרת דיקור סיני
הרפוה הסינית בכלל והדיקור הסיני בפרט הפכו לשיטת טיפול מקובלת...
כל מה שרציתם לדעת על מזגן vrf
אם יש משהו שמטריד את כולנו בישראל, זה החום. כדור...
התקנת חלון חדש בממ"ד
כפי שכולנו יודעים, הממ"ד הוא אחד מהחדרים הכי חשובים שיש...
הבטחת ניקיון לאחר שיפוצים
לאחר סיום השיפוץ, ההתרגשות מחליפה מהר מאוד את מקומה למשימה...
מתכננים פינוי בינוי- איך תשמרו על האינטרסים שלכם
יותר מכל פרויקט בניה גדול ככל שיהיה, פרויקט פינוי בינוי...
איך מעצבים סלון ב 2024
תמונות, גבס וחיפויים שונים מרכיבים בנים האחרונות את עולם העיצוב...
טיפול נכון בחובות משחרר אתכם מדאגות
חברות רבות קמות ומתפרקות מדי שנה ורשם החברות מנהל הליכי...
החשיבות של פניה לקבלת סיוע מקצועי בהתמודדות עם ההתמכרות
לאנשים יש הזדמנות לעשות מהפך חיובי ומשנה חיים כאשר הם...
דלת כניסה מרשימות לבניין המשרדים שלכם
החברה שלכם ממוקמת בבניין שעומד לעבור שיפוץ בקרוב? אם כך,...
ניקוי קרח יבש בסביבה תעשייתית
לפעמים, ייתכן שיהיה עליכם לנקות ציוד, מכונות או משטחים במפעל...