Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פתרונות קלים מדי הם ממכרים

פתרונות קלים מדי הם ממכרים
קרדיט: Canva

מגפת ההתמכרויות שאנחנו מוצאים המציאות שלנו כיום כוללת גם חומרים שקל מאוד למצוא והם הופכים בקלות לאמצעי בריחה מהמציאות. חלק מהם נרשמים באופן חוקי כאשר נזקקים להם כמו כדורים משככי כאבים הכוללים במרכיבים שלהם אופיאטים וחלק מהם אפשר למצוא בכל בר או התכנסות חברתית כמו אלכוהול וסמי מסיבות. ההבדל בין התמכרות לבין מה שמותר וחוקי לעשות עם אופיאטים היא התלות הנפשית שנגרמת בגלל בריחה מהמציאות ומהכאבים הנפשיים שמכריעים אותנו, לאו דווקא הכאבים הגופניים. זאת ההתמכרות האמיתית שגורמת לנו נזק ומשעבדת אותנו לחומרים מזיקים כאלה. כל גמילה מאופיאטים מתחילה בהודאה בהתמכרות ובכך שאתם זקוקים לעזרה ומבקשים אותה מאנשים מקצוע שמוסמכים לתת אותה המעטפת התומכת והמחבקת שנחוצה לכם במקומות כאלה מעודדת גמילה מבוקרת ומפוקחת בקצב שלכם, במיוחד כאשר מפעילים את תכנית 12 הצעדים שהיא הבסיס לכל גמילה במכון כמו אחרת מרכז החלמה. פה אפשר לעזור לכם מרגע שאתם מכירים אנשים כמוכם שהיו שם ונגמלו וכעת עוזרים לאחרים להכיר ביכולות ובכוחות שלהם לעשות זאת בעצמם.

אלכוהול אינו מרכיב הכרחי בחיים

בתקופה שבה אלכוהול ואוכל טוב הם סימן הכר לחברה נהנתנית וחברת שפע קשה מאוד להתנתק מכל מה שזה מביא אתו לאנשים שאיבדו קשר עם עצמם ועם הרצון האמיתי שלהם בחיים. זה קל מאוד להתמכר לחומרים כמו אלכוהול ולכן נחוצה הרבה מאוד נחישות להגיע למסקנה שאתם רוצים להתנקות ממנו ולקבל את העזרה שנדרשת לכם מאנשים שמכירים את הבעיות שגורמות לאנשים לברוח מעצמם. אמונה ביכולות שלהם ומתן הזדמנות נוספת הם הבסיס לכל גמילה מאלכוהול שאפשר לעבור בהצלחה, על בסיס תוכנית 12 הצעדים שעוזרת כבר שנים רבות לאנשים רבים להתמודד עם הקשיים שדחפו אותם לדרך חיים הרסנית. זה אפשרי וזה קורה באשפוזית זאת שעוטפת אתכם בכל מה שנחוץ לכם כדי להיגמל ולחזור לחיים.

מעטפת חמלה ותמיכה

החמלה שאינכם חשים לעצמכם היא זאת שמגיעה לכם אולם מבלי לרחם על עצמכם אלא לעודד אתכם לצעוד לעבר מציאות חדשה ונקייה. ענווה היא הבסיס להכרה בכך שאתם זקוקים לעזרה של אנשי המקצוע ההוליסטיים שמחכים לכם במרכז ההחלמה ועוזרים לכם להכיר את עצמכם מחדש ללא הקביים של ההתמכרות שלכם. אין צורך באלכוהול או באופיאטים כשאתם מתחזקים באמונה שלכם שאפשר אחרת וזה מה שמוביל אתכם לקראת מציאות חדשה וטובה יותר לאחר תקופת אשפוז וטיפול במכון אחרת מרכז החלמה. מכאן, הכל כבר יכול להיראות אחרת תוך כדי ליווי אישי שלכם גם לאחר מכן.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...
איך ממחזרים משכנתא
הליך מיחזור של משכנתא מתבסס על החלפת הלוואת המשכנתא הנוכחית...
סימנים לכך שצריך להזמין טכנאי מעליות
אם אתם גרים בבניין משותף או עובדים בכזה, ויש בנכס...
אל תוותרו על מה שמגיע לכם מהביטוח
חברות הביטוח אינן יכולות למשוך תביעות צודקות עד אין סוף...
האם מטבח כפרי יתאים לכם?
החיפוש אחר מטבח שיתאים לבית זו לא תמיד משימה קלה...