Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פתרונות קלים מדי הם ממכרים

פתרונות קלים מדי הם ממכרים
קרדיט: Canva

מגפת ההתמכרויות שאנחנו מוצאים המציאות שלנו כיום כוללת גם חומרים שקל מאוד למצוא והם הופכים בקלות לאמצעי בריחה מהמציאות. חלק מהם נרשמים באופן חוקי כאשר נזקקים להם כמו כדורים משככי כאבים הכוללים במרכיבים שלהם אופיאטים וחלק מהם אפשר למצוא בכל בר או התכנסות חברתית כמו אלכוהול וסמי מסיבות. ההבדל בין התמכרות לבין מה שמותר וחוקי לעשות עם אופיאטים היא התלות הנפשית שנגרמת בגלל בריחה מהמציאות ומהכאבים הנפשיים שמכריעים אותנו, לאו דווקא הכאבים הגופניים. זאת ההתמכרות האמיתית שגורמת לנו נזק ומשעבדת אותנו לחומרים מזיקים כאלה. כל גמילה מאופיאטים מתחילה בהודאה בהתמכרות ובכך שאתם זקוקים לעזרה ומבקשים אותה מאנשים מקצוע שמוסמכים לתת אותה המעטפת התומכת והמחבקת שנחוצה לכם במקומות כאלה מעודדת גמילה מבוקרת ומפוקחת בקצב שלכם, במיוחד כאשר מפעילים את תכנית 12 הצעדים שהיא הבסיס לכל גמילה במכון כמו אחרת מרכז החלמה. פה אפשר לעזור לכם מרגע שאתם מכירים אנשים כמוכם שהיו שם ונגמלו וכעת עוזרים לאחרים להכיר ביכולות ובכוחות שלהם לעשות זאת בעצמם.

אלכוהול אינו מרכיב הכרחי בחיים

בתקופה שבה אלכוהול ואוכל טוב הם סימן הכר לחברה נהנתנית וחברת שפע קשה מאוד להתנתק מכל מה שזה מביא אתו לאנשים שאיבדו קשר עם עצמם ועם הרצון האמיתי שלהם בחיים. זה קל מאוד להתמכר לחומרים כמו אלכוהול ולכן נחוצה הרבה מאוד נחישות להגיע למסקנה שאתם רוצים להתנקות ממנו ולקבל את העזרה שנדרשת לכם מאנשים שמכירים את הבעיות שגורמות לאנשים לברוח מעצמם. אמונה ביכולות שלהם ומתן הזדמנות נוספת הם הבסיס לכל גמילה מאלכוהול שאפשר לעבור בהצלחה, על בסיס תוכנית 12 הצעדים שעוזרת כבר שנים רבות לאנשים רבים להתמודד עם הקשיים שדחפו אותם לדרך חיים הרסנית. זה אפשרי וזה קורה באשפוזית זאת שעוטפת אתכם בכל מה שנחוץ לכם כדי להיגמל ולחזור לחיים.

מעטפת חמלה ותמיכה

החמלה שאינכם חשים לעצמכם היא זאת שמגיעה לכם אולם מבלי לרחם על עצמכם אלא לעודד אתכם לצעוד לעבר מציאות חדשה ונקייה. ענווה היא הבסיס להכרה בכך שאתם זקוקים לעזרה של אנשי המקצוע ההוליסטיים שמחכים לכם במרכז ההחלמה ועוזרים לכם להכיר את עצמכם מחדש ללא הקביים של ההתמכרות שלכם. אין צורך באלכוהול או באופיאטים כשאתם מתחזקים באמונה שלכם שאפשר אחרת וזה מה שמוביל אתכם לקראת מציאות חדשה וטובה יותר לאחר תקופת אשפוז וטיפול במכון אחרת מרכז החלמה. מכאן, הכל כבר יכול להיראות אחרת תוך כדי ליווי אישי שלכם גם לאחר מכן.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
איך לשמור על העסק שלכם מפני כישלון?
כישלון בניהול העסק מתבטא מיידית בתזרים מזומנים שהולך ונחלש עד...
חשיבותם של אימונים לבריאות ולמצב הגופני שלכם
אם אין לכם את הלוקסוס של עבודה גופנית שהיא המצב...
פרסום חרדי סוף 2023
פרסום חרדי הוא אינו עניין של מה בכך שכן, פרסום...
לדאוג לנושאים הרגישים ביותר בחיים
כשמתכננים את העתיד חייבים לחשוב על הגרוע מכל ולכן גם...
פתרונות קלים מדי הם ממכרים
מגפת ההתמכרויות שאנחנו מוצאים המציאות שלנו כיום כוללת גם חומרים...
לטפל בנפש שלנו בצורה איכותית
על מנת שתוכלו לצאת לדרך חיים חדשה, וכן גם להיגמל...
מטען מהיר לאופניים חשמליים מה חשוב לדעת לפני קנייה
אופניים חשמליים, בעיני המשתמשים והחובבים האדוקים שלהם, הם לא פחות...
אינטרקום לבית
אינטרקום לבית הוא אחד ממכשירי האבטחה הבסיסיים ביותר, והאמת ניתנת...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה של יקירכם זה לא קל. יש אינספור...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה שבאמת תשקף את האם היקר לכם שהלך...