Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

צילום מוצרים – נחוץ לכל עסק אינטרנטי בעיקר בימים אלו

צילום מוצרים – נחוץ לכל עסק אינטרנטי בעיקר בימים אלו
קרדיט FREEPIK

עסק אינטרנטי נחשב כיום לאחת הדרכים הכי טובות ונפוצות למכור מוצרים או שירותים ללקוח. בשביל שעסק אינטרנטי יהיה רווחי כמו בפוטנציאל, ישנם כמה מרכיבים חשובים עליהם צריך לשים דגש. אחד מהם יהיה צילום מוצרים – יצירת תמונה ברורה ומזמינה למוצרים בחנות. שלושה צלמים כאן כדי להדגיש את החשיבות.

חשיבותו של עסק אינטרנטי בימים אלו

בשנה וחצי האחרונות נרשמה עלייה משמעותית מאוד ברכישת מוצרים דרך האינטרנט והובלתם עד לבית הלקוח. מאז שהתחילה הקורונה, אנשים נאלצו להישאר בבתיהם אך מעולם לא נגמר הצורך לקנות. 

בדיוק בתקופה בה נדמה כי כל העולם עצר, חנויות נסגרות ואירועים אינם מתקיימים – צפוי להסיק כי גם שיעור המכירות ירד משמעותית. אך למרות הגבלות והחמרות קשות אשר הביאה איתה הקורונה, נראה שדווקא אז לאנשים רק גדל הצורך לחפש, לקנות ולהתחדש. כאן בדיוק נכנס לתמונה העסק האינטרנטי שהחל 'לתת בראש' והפך בן רגע למתחם קניות בעל זרימת לקוחות בקצב מסחרר.

בדיוק ברגע הזה, בעל העסק חייב לבצע מהלכים שיסייעו להגדלת ההכנסות ומשיכת הלקוחות אליו לחנות האינטרנטית. כידוע לנו קיימות כמה וכמה דרכים כאשר הבולטת ביותר היא צילום מוצרים.

צילום מוצרים – למה זה כל כך נחוץ?

אנחנו אוכלים עם העיניים. ומן הסתם – גם קונים איתן. 

כלל ידוע בעולם המכירות – כאשר נראה ללקוח פוטנציאלי את המוצר אותו אנו מתארים, נגדיל בעשרות אחוזים את סיכויי הצלחת המכירה. במצב של מכירה פרונטלית זה קל, לקוח מגיע לחנות, תוך שיח עם המוכר על מוצר מסויים – הלקוח יכול להסתכל, להפוך לגעת או בקיצור "להרגיש" את המוצר. כך הוודאות שוררת ביניהם וללקוח קל הרבה יותר, לקחת החלטה ולרכוש את המוצר. 

ברגע שהמכירה לא מתבצעת בחנות, ואין לנו דרך לעזור ללקוח להרגיש את המוצר, איך בכל זאת נוכל לייצר תחושה דומה? ניחשתם נכון, צילום מוצרים. כאשר אנו מציגים באתר שלנו תצלומים ברורים ומזמינים של המוצרים שלנו, אנחנו מגדילים משמעותית את אחוז המכירות שלנו דרך האתר.

איך זה עובד אתם שואלים? פשוט מאוד. ככל שניתן ללקוחות שלנו יותר וודאות לגבי המוצר שמעניין אותם, כך נגדיל את הסיכויים שלהם לקנות אותו.

יתרונות בולטים בצילום מוצרים

לצילום מוצרים ישנם הרבה מאוד יתרונות, חלקם משמעותיים יותר וחלקם מזעריים. ידוע באופן גורף כי צילום מוצר מקצועי מגדיל, באופן חד משמעי, את שיעור הרכישות באתר. אז מה הם היתרונות הבולטים?

הראשון אין איך להתבלבל – תמונות ברורות, מכמה זוויות שונות יעשו את העבודה ויתארו ללקוח בדיוק איך נראה המוצר שהם מעוניינים לקנות. הם יכולים להיות בטוחים שמוצר שראו באתר שלנו והזמינו – ייראה אותו הדבר כשיגיע לבתיהם. 

השני תמונה אחת שווה אלף מילים – צלם מוצרים מקצועי יכול להציג את המוצר שלכם באור מושך ועושה חשק. כשאנחנו בתור לקוחות צופים בתמונה או סרטון מוצר כלשהם, ישנה משמעות רבה לקריטריונים השונים בתמונה ואיך היא מתקבלת בעינינו. 

השלישי אני צריך לראות בשביל להאמין – יצירת אמון אצל הלקוח. צילום מוצרים מקנה לנו את היכולת להציג בפני קהל לקוחותינו את כל המוצרים שברשותינו. כך הלקוחות חשים שניתן לסמוך על האתר שלנו, על החברה ומוצריה. 

לסיכום. עסק יש לכם, אתר קניות אינטרנטי – יש. צילום מוצרים מקצועי כבר הזמנתם?

מהרו להרים לעסק שלכם, להעלות חיוך על פני לקוחותיכם ולהגדיל את המכירות בטירוף!

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
החיפויים שישנו את עיצוב הבית שלכם
למרות כל הניסיונות שלכם, משהו בכל זאת חסר לכם בעיצוב...
ההבדל בין עיצוב דירה לעיצוב בית פרטי
עיצוב פנים היא האומנות של עיצוב הבית והחלת הסגנון האישי...
"להוריד את הבטן" ללא כפיפות אינסופיות- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך הצטברות השומן, במיוחד באזור הבטן, גדלה...
סימפוניה מרחבית - נקודת המפגש בין אדריכלות לעיצוב פנים
בכל פרויקט בנייה של בית חדש, מקום מסחר או כל...
לעבור משברים משפחתיים בעזרת עורך דין מתאים
אמנם המשפחה היא מעגל האנשים הקרוב אלינו ביתר, אך עם...
להשאיר את הראש מעל המים גם בזמן מלחמה- איך עושים את זה
מלחמה היא מצב לא פשוט מכל הבחינות: פיזית, רגשית וגם...
איך ממחזרים משכנתא
הליך מיחזור של משכנתא מתבסס על החלפת הלוואת המשכנתא הנוכחית...
סימנים לכך שצריך להזמין טכנאי מעליות
אם אתם גרים בבניין משותף או עובדים בכזה, ויש בנכס...
אל תוותרו על מה שמגיע לכם מהביטוח
חברות הביטוח אינן יכולות למשוך תביעות צודקות עד אין סוף...
האם מטבח כפרי יתאים לכם?
החיפוש אחר מטבח שיתאים לבית זו לא תמיד משימה קלה...