זירת המומחיםחדשות אשדודחדשות יד מרדכיחדשות נס ציונהחדשות רחובותכתבה ראשית

קבלן רשום

בעל עסק, תוהה אם כדאי לך להפוך להיות קבלן רשום ? הגעת למקום הנכון! אם היינו צריכים לענות בשתי מילים, היינו עונים- ברור שכן! מזל שיש קצת יותר מקום בדף, כדי שנוכל להסביר עכשיו בדיוק מה זה אומר, איך עובד תהליך ההרשמה ומה הם היתרונות בדבר. אצלנו בקומות- רישום קבלנים אתם תוכלו להמשיך ולהשקיע במה שאתם עושים הכי טוב, ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

מה זה אומר להיות קבלן רשום

רישום קבלנים הינה הדרך של מדינת ישראל לוודא כי העוסקים במקצוע הבנייה אשר מתוקצב רבות ומצריך ידע וניסיון, הינם בעלי מקצוע מורשים אשר עברו הכשרות שונות ובעלי ניסיון בשטח. על מנת להירשם בפנקס הקבלנים ולזכות בתואר קבלן רשום עליך לעמוד בקריטריונים שונים של הכשרה, מקצועיות, וידע אודות פרויקטים שונים. את הקריטריונים הציב  משרד הבינוי והשיכון. רישום בפנקס הקבלנים מהווה השתייכות לאיגוד מקצועי, דבר המסייע בהיבטים בירוקרטיים שונים.

יתרונות

היתרונות בלהיות קבלן רשום הינם רבים, עבור בעל העסק ועבור הלקוח. בעל עסק אשר מחליט להירשם זוכה באסמכתא מקצועית המהווה סימן מוסכם לכך שמדובר בבעל מקצוע מורשה בידי הממשלה. רק בעלי עסק הרשומים בפנקס יכולים לקחת על עצמם פרויקטים ממשלתיים שונים ופרויקטים המתוקצבים בתקציבים גבוהים מאוד. עבור קהל הלקוחות, ברור כי מומלץ לקחת עסק המוכר בפנקס הקבלנים כדי לוודא שאתם משקיעים את מיטב כספכם וביטחונכם במקום הנכון.

תהליך ההרשמה

על מנת להגיש בקשה להרשמה עלינו להכיר בחוק האומר שכל חברה קבלנית צריכה להעסיק שני בעלי מקצוע אשר הינם מהנדס בניין או הנדסאי בניין ומנהל עבודה. ייתכן ואתם מעסיקים שני מנהלי עבודה, או שני מהנדסים, אך שימו לב כי רק אחד זה לא מספיק עבור הגשת הבקשה. כשאתם בוחרים את המהנדס, ההנדסאי והמנהל עליכם לוודא כי יש להם את הניסיון הדרוש בענף בו אתם רוצים להירשם. הניסיון נמדד גם במספר שנים משתנה בין המקצועות השונים. אולי כרגע התהליך נשמע קצת מסובך, רצוי להיעזר בחברת קומות- רישום קבלנים, חברה וותיקה ובעלת מוניטין רב. חייגו עוד היום > 073-215-8309

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button