זירת המומחים

קידום באינסטגרם – עולם חדש של שיווק

אתם רואים את זה כל יום כשאתם גולשים בסמארטפון. נכנסים לאינסטגרם, התמונות עוברות מול העיניים, ומדי פעם אתם גם נעצרים על פרסום שמאד מושך לכם את העין. בין אם זה בסטורי, ובין אם זה בפיד עצמו. אם עצרתם, זה אומר שזה מדבר בדיוק אליכם וגם בטח תהיתם, איך הפרסום קלע בדיוק לטעמכם? זה פשוט. קידום באינסטגרם הוא קידום שלא סתם קולע בול לטעמכם. זהו קידום שמפלח את קהל היעד של המפרסם באופן מדויק ויורד לרזולוציות מאד קטנות, החל מתחביבים ועד לסטטוס אישי ותחומי עניין אקדמיים ועוד. כך שהפרסום שאתם רואים, הוא באמת מדויק למענכם, ובשבילכם ונבחרתם לראות אותו. נכון שזה מרגיש מיוחד?

קידום באינסטגרם – למה זה חשוב לכם?

אחת הדרכים לבצע קידום באינסטגרם היא באמצעות פרסום באינסטגרם באופן אורגני. היתרון ברשת חברתית כמו אינסטגרם הוא שאם אתם בעלי מוצר או בית עסק ואתם יודעים להתאים אותו לאינסטגרם, תוכלו להגיע לרמה מאד גבוהה של הזדהות מטעם הקהל שלכם לא רק ליהנות מהמוצר, אלא גם לפרסם אותו בעצמם ברשת. משמע, ליצור מצב שבו הלקוחות שלכם מצלמים את המוצר ומעלים אותו לפרופיל שלהם, ומתייגים אתכם בפוסט.

על מנת שהסיטואציה הזאת תתקיים עליכם לצור מצב של 'הנעה לפעולה', תוך כדי קמפיין שבו תגרמו לקהל שלכם לתייג אתכם וכך לגרום לעוד תנועה אורגנית לדף שלכם, שתוביל בשלב מסוים לאתר שלכם, או לדף נחיתה שתרצו לשווק בו מוצר, או שירות כלשהו.

קידום באינסטגרם באופן ממומן – מאיפה מתחילים?

כל מי שאי פעם פרסם וביצע פרסום ממומן בפייסבוק, לבטח מכיר את העובדה שגם פרסום באינסטגרם דומה מאד לפרסום בפייסבוק. הבסיס הוא ליצור קמפיינים שבהם מגדירים מטרה, יצירת קבוצה של מודעות שבה מגדירים תקציב וקהל יעד כאשר המודעות מבוססות תמונות, סרטונים וטקסטים. כך שלמעשה קידום באינסטגרם מעולם לא היה קל יותר.

גם אם אינכם בעלי נסיון בקידום ממומן, בקלות תוכלו לעשות זאת. כל מה שעליכם לעשות הוא לקרוא הנחיות בתוך הרשת החברתית לאחר שתפתחו חשבון מנהלי קמפיינים. הרשת החברתית מעניקה לא רק הנחיות ברורות, אלא גם תמיכה בצ'ט. מעבר לכך, כל חיפוש הכי פשוט בגוגל יוביל אתכם אל מדריכים קצרים וקולעים של איך לבצע פרסום נכון שיגרום לכם לקבל תנועה של קהל יעד ייעודי אל הדף, או אל האתר שלכם.

מה עוד חשוב שתדעו?

פרסום באינסטגרם בין אם פרסום אורגני ובין אם קידום באינסטגרם באופן ממומן לא יביא לכם ישירות עליה בכמות העוקבים. מה שכן, תהיה לכם התעניינות מרובה במוצר או בשירות שאתם מציעים דרך הקמפיינים, וזאת הדרך שבה הגולשים, קהל היעד הייעודי שלכם שבוצע לו פילוח מדויק, יכנס לעמוד שלכם ויעקוב אחריכם.

אז כן, כמות העוקבים שלכם תגדל, אבל לא בגלל שפתאום פרסמתם, אלא כי פרסום נכון ומדויק יביא לכם את הגולשים שבאמת מתעניינים בכם.

אם בכל זאת, כל זה גורם לכם להרגיש שזה גדול עליכם, אל תרגישו לא בסדר עם זה. לא כולם באמת מרגישים שהם יכולים לבצע פרסום באינסטגרם באופן מקצועי. זאת בדיוק הסיבה שעליכם לבחור סוכנות שתעשה בשבילכם את העבודה באופן מדויק שיגיע אל קהל היעד שלכם. Facemarketing תשמח להעניק לכם את השירות שיחסוך לכם לא מעט זמן, התעסקות, ובעיקר יביא לכם את מה שאתם זקוקים לו – תנועה איכותית להגדלת כמות הלקוחות של העסק שלכם.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button