זירת המומחיםכתבה ראשית

קעקועים – כל האפשרויות פתוחות

כל אחד אוהב להרגיש ייחודיות, להרגיש שהוא מבטא את התחושות שלו גם באמצעים חיצוניים. קעקוע הוא דרך מצוינת לבטא את עצמכם וגם דרך נהדרת להעז ולצאת מעט מאזור הנוחות. מצד אחד קעקוע יכול להיות עדין ומינימלי אך מצד שני עצם העובדה שעשיתם קעקוע, פעולת החריטה והעובדה שהוא נשאר איתכם לתמיד (אם כי ניתן גם להסיר) מראה על תעוזה ואומץ וכבר מהווה ביטוי עצמי בלי קשר לקעקוע עצמו. אפשר ללכת עוד יותר רחוק ולבחור קעקוע שרוול שהוא קעקע גדול, מורכב, הכולל בתוכו הרבה פרטים ולא ניתן להתעלם ממנו, במיוחד כשזו זרוע שרירית. אם אתם מחפשים דרך להיות מקוריים אך באופן בו תלכו עם עצמכם עד הסוף- קעקוע הוא דרך מעולה לכך.

קעקועים מכל הסוגים והמינים

אתם רואים את עצמכם כאנשים סולידיים ומופנמים? רוצים להוציא קצת יותר ולחשוף לעולם יותר ממה שנחשף בחיי היום יום? קעקוע הוא הדרך. קעקוע בהתאמה אישית, כזה שנוצר מרעיון שלכם מאפשר לכם לבטא את עצמכם היטב, להציג באופן ויזואלי דעות או חלקים מהאופי והאישיות שלכם. אם בבגדים האפשרויות לביטוי הן מוגבלות, עם קעקועים הן בלתי נגמרות. אם אתה בחור שכולם רואים אותו כשקט, תוכל לבחור קעקוע לגבר שיוציא מעט מן האריה הפנימי שבך (ואנחנו בטוחים שיש…) אם את בעלת מראה עדין מאוד ורוצה להוציא צדדים אחרים שבך, תוכלי לבחור קעקוע דומיננטי. ממש כמו מטפל, המקעקע יבין מה אתם רוצים ומחפשים וידע מה להציע לכם.

לקעקע רק במקומות מורשים ומוסמכים

קעקוע אינו בגד. אם קניתם בגד זול ולא איכותי אפשר תמיד להחליט שלא לובשים אותו יותר. עם קעקוע הדברים יותר מורכבים. קעקוע הוא פעולה הנעשית על הגוף שלכם. אלה לא מדבקה, ציור או איפור חיצוניים אלא הקעקועים הופכים לחלק מכם על כל המשתמע מכך. לכן, כאשר אתם מחפשים מקעקעים תל אביב חפשו המלצות, וודאו שזהו מקום מורשה ומוסמך ושהמקעקעים במקום עברו את כל ההכשרה המתאימה. בדקו שהמקום עובד בצורה היגיינית ושומר על כך בצורה קפדנית. אם אתם מחפשים מקום שחי קעקועים ואמנות ותצאו ממנו עם קעקוע מקסים לפי בחירתכם סטודיו מורנו הוא המקום.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button