זירת המומחים

רגע לפני הלידה – איך לעצב את חדר הילדים החדש שלכם?

האירוע הגדול ביותר בחייהם של זוגות צעירים רבים הוא הלידה של הבן או הבת הראשונים. ההתרגשות בשיאה ואתם מתכננים כל פרט ופרט בדרך לחדר הלידה, במיוחד בכל מה שקשור ליצירת הקן המשפחתי שלכם. כדי לעזור לכם להתכונן לבוא של הרך הנולד, יצרנו לכם בעזרת אנשי חברת גפן עיצובים, מדריך קצר שמסביר איך לעצב את חדר הלידה שלכם על בסיס שלוש שאלות מרכזיות.

כמה מקום יש לכם בחלל הפנים?

השאלה הבסיסית ביותר שמלווה הורים רבים אשר רוצים לעצב את חדר הילדים שלהם מבעוד מועד, היא שאלת המרחב. כמה מקום יש לכם על מנת להתאים את הריהוט הבסיסי או לקנות שטיח לחדר ילדים בעיצוב אישי. לא משנה עם איזה בעל מקצוע אתם צריכים לעבוד ת, חשוב להתבסס בעבודה משותפת על תכניות הבית שבו אתם גרים ולאפשר לבעל המקצוע להציע לכם מידות מתאימות לחלל הפנים.

מה הן יכולות העיצוב שעומדות לרשותכם?

יש הורים רבים יודעים לעצב לעצמם את חלל הפנים בדרכים כאלה ואחרות. יש מי שיעשה שימוש במוצרים כמו מדבקות קיר לחדרי ילדים. ויש מי שיודע לצייר בצורה מופלאה על קירות, ציורים אינטימיים עם משמעות שמתאימה לקן המשפחתי שלכם. כך או כך שאתם רוצים לקחת בחשבון את כל האלמנטים ואם צריך גם לפנות לעזרתם של אנשי מקצוע כדי לרכוש את המוצרים וחומרי הגלם המתאימים לכם. יש פה שאלות של עלויות אל מול תועלת, אותן אתם צריכים לברר מול התקציב שלכם ומול החדר החלומי שאתם רואים לנגד העיניים שלכם.

האם זה הוא הבית הקבוע שלכם?

בעולם שבו ישראלים רבים גרים בשנים הראשונות לחיי המשפחה שלהם בבתים שכורים, אי אפשר לפעול בצורה חופשית ולשנות כל מיני אלמנטים בתוך חלל הפנים. ולכן, במקום רכישה של מדבקות אפשר להשקיע ברכישה של תמונות לחדרי ילדים. ובמקום לצבוע ולשנות, ניתן להתאים את הריהוט שאתם רוכשים, לצבעים שכבר קיימים בתוך חלל הפנים שלכם והכל כדי שלא לפגוע בתנאי השכירות של הבית.

הצוות המקצועי של חברת גפן עיצובים מלווה בשנים האחרונות משפחות צעירות רבות אשר מעוניינות ליצור חדרי שינה מדהימים לילדים. עם שימוש בחומרי הגלם היוקרתיים ביותר ויצירת מוצרים בעיצובים שונים שמתאימים לחללי פנים שונים, יש לכם את כל האפשרויות לבחור את מראה חלל הפנים המושלם לילד שלכם. לפרטים נוספים 052-5049504.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button