Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

רכישת דירה – רק עם סיוע משפטי

רכישת דירה – רק עם סיוע משפטי
קרדיט - Pixabay

רכישת נכס היא אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייו של אדם, ואחת הרכישות הגדולות ביותר שיעשה במהלך ימי חייו, אם לא הגדולה ביותר. מחירי הנדל״ן מרקיעי שחקים ונעשים גבוהים יותר משנה לשנה, וכך גם המשכנתא אשר מלווה את האדם הממוצע לשארית חייו. מסיבה זו, לא כדאי לקחת את הנושא בקלות ראש – שכן, כאשר אתם רוכשים נכס, בעיקר כשמדובר בנכס למגורים בו תבלו את מירב זמנכם, תרצו לדעת שעשיתם עסקה טובה וקיבלתם תמורה לכסף עליו עמלתם רבות. עם סיוע של עורך דין עסקאות מכר בנדל״ן נעשות בצורה מוצלחת. עורך הדין עובר על חוזה המכר בדקדקנות ומוודא כי אין בו שום טעויות או עלויות נסתרות, מנהל משא ומתן בשמכם עם בעל הדירה הנוכחי או עם הקבלן אשר מעוניין למכור לכם את הנכס, וכן, עורך הדין גם כן בודק את רישומי הנכס בטאבו ומברר אם אכן הנכס רשום על שם האדם שמוכר לכם אותו, ושאין עליו שום שעבודים שלא יידעו אתכם לגביהם.

ביצוע התחדשות עירונית בנכס שלכם

מספר שנים לאחר שרכשתם את הנכס, התמסדתם והתרגלתם לחייכם בבית שכבר אינו חדש, קיבלתם הודעה שהמדינה מעוניינת לבצע פרויקט התחדשות עירונית כמו תמ״א 38 למיגון המבנה או פרויקט פינוי בינוי לבניית בניין חדש במקום הבניין שלכם. היזמים כמובן מבטיחים לכם דירה בבניין החדש ודואגים לכם למקום מגורים חלופי או לעזרה כספית עם אלטרנטיבה לבית שלכם, אך איך תהיו בטוחים שבאמת ידאגו לכם ותוכלו לקבל את הבית שלכם חזרה – או דירה אחרת במקומו? עם עזרה של עורך דין תמ״א 38 או פרויקטים של פינוי בינוי נהיים קלים הרבה יותר לתמרון בהם. עורך הדין עומד לצד הדיירים ומלווה את הפרויקט לכל אורכו כדי להבטיח שזכויות הדיירים אכן נשמרות. הוא ינהל משא ומתן עם היזמים, הקבלנים וכל בעלי המקצוע המעורבים ויוודא כי הבנייה נעשית לפי לוח הזמנים ולפי תקנות הבטיחות, מבטיח שקולם של הדיירים נשמע ושהם מקבלים את שהובטח להם, ומשמש כסיוע משפטי נדרש במידה והבטחות היזם אינן מתקיימות.

ליווי משפטי בכל תחומי המקרקעין

עבודה עם עורך דין בכלל נושאי המקרקעין, בין אם מדובר בעסקאות רכישה ומכירה, עסקאות קומבינציה, הסכמי בנייה עצמית וכדומה. עם זאת, כאשר אתם מתמודדים מול פרויקטים של התחדשות עירונית, רצוי להסתייע בעורך דין בעל ידע מקיף וניסיון רלוונטי בתחומי התחדשות עירונית כדי להבטיח שהכל יעבוד כשורה ושתקבלו את שהובטח לכם. מחפשים משרד עורכי דין המומחה בדיני המקרקעין? משרד עורכי הדין שניידר נימני ושות׳ פועל בתחום ההתחדשות העירונית ומלווה פרויקטים רבים בארץ מטעם הדיירים. המשרד מעניק שירות לכל אורך התהליך, החל מבחירת הנציגות והיזם ועד לקבלת המפתח, כדי להבטיח שמירה הדוקה על זכויות הדיירים והתמורה המגיעה להם. מלבד נושא ההתחדשות העירונית, המשרד בקיא גם בליטיגציה ומשמש כסנגור בבית המשפט עבור לקוחותיו, כמו גם, בעל התמחות בדיני המשפחה והעבודה, תביעות נזיקין ותחומי חדלות פירעון והוצאה לפועל.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
הפתרונות האיכותיים ביותר שיבטיחו את נוחות ובטיחות
במבינו קינג - joiebaby, המקום שבו תמצאו את המוצרים המובילים...
איך מקרינים מצגות שונות באירועים?
כולנו רגילים לכך שמצגות הן חלק בלתי נפרד מאירועים שונים....
פתרונות אורתופדיים- מה זה אורתוטיקה וכיצד היא יכולה לשנות את חייכם
איפה מזמינים מדרסים בהתאמה אישית? למי שרצה לענות כי מדרסים...
צוואה הדדית: מה שחשוב לדעת
אחת האפשרויות בעריכת צוואה היא צוואה הדדית. צוואה זו נערכת...
תעודות הבגרות של דור הגיבורים: 97% בגרות במחזור ט"ו אמית י' אשדוד
12 שנים במערכת החינוך הגיעו לסיומם השבוע, כאשר בוגרי מחזור...
כיצד פותרים סכסוכים בין בני משפחה
סכסוכים עלולים לקרות בסיטואציות שונות - סכסוכים משפחתיים על ירושה...
סובלים מכאבי ידיים או רגליים? יתכן שיש לכם סיאטיקה
התסמינים העיקריים של סיאטיקה, מחלה רפואית תכופה, כוללים חוסר תחושה,...
רכישת דירה - רק עם סיוע משפטי
רכישת נכס היא אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחייו של אדם,...
הגנה על כל עובדת בהריון
מעסיקים רבים מודעים לזכויות של עובדיהם ובכל זאת קורה לא...
פתרונות פיננסיים מתקדמים: איחוד הלוואות משכנתא ומיחזור משכנתא
בתחום הפיננסים, בו ההחלטות החשובות יכולות להשפיע על חיינו הכלכליים...