זירת המומחיםכלכלה

שירות חובה לכל עסק

אין עסק שלא זקוק לשירותי הנהלת חשבונות ורואה חשבון. גם אם מדובר על עוסק זעיר בתחילת דרכו, הרי שחובה להגיש דוח שנתי, להוציא קבלות וכמובן בתחילת הדך לפתוח תיק במס הכנסה, במע"מ ובביטוח לאומי. ואת כל אלו כדאי מאוד שרואה חשבון מנוסה יעשה עבורכם. שירותי הנהלת חשבונות אצל רואה חשבון מקצועי מאפשרים לכם לנהל את העסק ולהבין את הלקוחות שלכם, במקום שתבזבזו זמן מול ניירת והגשת דוחות למס הכנסה. מה גם שרואה חשבון תמיד יעשה את הדברים בצורה מקצועית ואיכותית, וכאשר אתם עושים זאת לבד תמיד קיים הפתח לטעויות וחוסרים.

דיווחים טכניים?

אם נודה באמת הרי שבעל עסק לא קם בבוקר כדי להגיש דיווחים לרשויות המס ולהגיש דוח שנתי לעוסק פטור. מבחינת בעל העסק אלו חובות לרשויות שיש לבצע בצורה טכנית, והם לא באמת חלק מליבת העסק. ולכן כדאי מאוד שתתנו למשרד המספק לכם שירותי הנהלת חשבונות לעשות את הדברים עבורכם.

חבילת שירותי הנהלת חשבונות

שירותי הנהלת חשבונות ממשרד רואה חשבון מקצועי בעל וותק כוללים רשימה לא קצרה של שירותים כמו למשל הנהלת חשבונות חד צידית וכפולה, דיווחים לרשויות המס, הצהרת הון, תלושי שכר לעובדים, תיאומי מס, הגשת דוח שנתי וקיזוז הפסדים משנים קודמות, תכנוני מס להפחתת תשלומי המס למדינה ועוד. גם מעקב תזרימי אחר העסק והתנהלות מול הבנקים וקבלת מימון הם חלק בלתי נפרד משירותי חשבונאות שעסקים רבים צריכים באופן שוטף.

ליווי מקצועי

כן חשוב אבל להבין שאומנם התעסקויות חשבונאיות הן משעממות וטכניות, אבל הן כן חשובות להבנת מצב העסק מבחינה פיננסית. כמה שהדברים טכניים ואפורים – הם כן מספקים תמונת מצב מספרית אודות העסק. וזוהי הסיבה שבגללה אתם צריכים רואה חשבון ושירותי הנהלת חשבונות שילוו אתכם, יספקו לכם תמונת מצב ודוחות, וגם ליווי פיננסי.

כדי לנהל את העסק שלכם בצורה נכונה לאורך זמן אתם צריכים ליווי פיננסי וחשבונאי לצד שירותי הנהלת חשבונות. משרד רואי חשבון איכותי יספק לכם את השירותים הללו, עם זמינות לכל שאלה, עדכוני חקיקה והתאמות.

 

 

 

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button