Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שלט בולט ומושך את העין

שלט בולט ומושך את העין
קרדיט לתמונה: pirsum-b.co.il

ארגזי תאורה כשמם כן הם, קופסאות או ארגזים מוארים, שכל הולך רגל או נוסע ברכב שם לב אליהם, בשל האור הזוהר והחזק שלהם ולרוב הם משמשים כשלטי כניסה. כל בעל חברה, עסק משרד או חנות, יש לו את החלום כיצד יבליט ויפנה את תשומת הלב אל העסק שלו, וארגזי תאורה הם הפתרון הנקי והאלגנטי לכך. הפעלתם ותחזוקתם הינן פשוטות, משמשים כשלט ביום, ובלילה אורם נראה אף למרחק. ניתן להשתמש בהם בצורה קטנה יותר בתוך העסק במקרה ומעוניינים לחלק לאזורי משנה, בפרסום חיצוני של בית העסק, וגם למתג ולהבדיל אותו. הייצור שלהם הינו בסיסי כיוון שבדרך כלל אין בהם הבלטות, ואותיות תלת ממד. ארגזי תאורה למעשה משדרים יוקרה ומיתוג של עסק מצליח וזה ללא ספק עוזר במשיכת קונים פוטנציאלים, שהם מטרתו העיקרית של כל בית עסק.

אותיות זוהרות באוויר

כל בעל עסק מעוניין בשילוט המבדיל ומבליט אותו מאחרים, ובכך הוא זוכה ביתרון על פניהם, במשיכת לקוחות פוטנציאליים. לשם כך יש צורך בשלט מיוחד שימשוך את העין, שיצור מודעות ויעורר עניין אצל כל לקוח פוטנציאלי. הבחירה בשלט עם אותיות תלת מימד, הינה בעלת יתרון בשל היותו בולט לעין, ובשל היכולת לשדרג ולעצב אותו, בכל מיני סוגי תאורה, כמו תאורת לד פנימית או חיצונית בהתאם לרצון הלקוח. אותיות תלת מימד בולטות מכל כיוון ובכך יתרונן, ובנוסף ישנה אפשרות שילובים שונים של צבעים אורות עיצובים וסגנונות כתיבה שונים העשויים למתג את העסק ולהבדיל אותו מאחרים גם ממרחק.

מאיר ובולט למרחוק

שלטי לד בולטים ונמצאים כמעט ברוב בתי העסק. המילה לד מתייחסת לסוג הנורות הנמצאים בשלט שהם באנגלית "דיודה פולטת אור". לנורות הללו יש יתרון גדול על פני נורות אחרות בשל צריכת החשמל הנמוכה שלהם, ובשל אורך חייהם. עם זאת יש צורך לתחזק את השלטים מידי פעם כדי לשמור על איכותם ואריכות ימיהם. שלטי לד הינם עמידים בכל תנאי מזג האוויר, חסכוניים, אינם פוגעים באיכות הסביבה, עוצמת האור שלהם גבוהה וטובה יותר בזכות הנורות הקטנות הרבות מול נורה אחת גדולה בנורות ליבון. כדי להזמין שלטי לד איכותיים יש צורך לפנות לחברה אמינה, המשתמשת בטכנולוגיה חדשנית עם נורות לד איכותיות, המפיקות שלל צבעים, ואיכות אורם גבוהה וחדה, כדי שיבלטו למרחוק ויציגו את המסר בצורה הברורה ביותר. זה הזמן לפנות לרפאל תעשיות שלטים חברה ותיקה משנת 2004, בעלת יכולות טכנולוגיות מתקדמות וצוותי תכנון וביצוע מקצועיים ביותר. אז אנא התקשרו לטלפון:086484435 ותיענו במקצועיות רבה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
חשיבותם של אימונים לבריאות ולמצב הגופני שלכם
אם אין לכם את הלוקסוס של עבודה גופנית שהיא המצב...
פרסום חרדי סוף 2023
פרסום חרדי הוא אינו עניין של מה בכך שכן, פרסום...
לדאוג לנושאים הרגישים ביותר בחיים
כשמתכננים את העתיד חייבים לחשוב על הגרוע מכל ולכן גם...
פתרונות קלים מדי הם ממכרים
מגפת ההתמכרויות שאנחנו מוצאים המציאות שלנו כיום כוללת גם חומרים...
לטפל בנפש שלנו בצורה איכותית
על מנת שתוכלו לצאת לדרך חיים חדשה, וכן גם להיגמל...
מטען מהיר לאופניים חשמליים מה חשוב לדעת לפני קנייה
אופניים חשמליים, בעיני המשתמשים והחובבים האדוקים שלהם, הם לא פחות...
אינטרקום לבית
אינטרקום לבית הוא אחד ממכשירי האבטחה הבסיסיים ביותר, והאמת ניתנת...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה של יקירכם זה לא קל. יש אינספור...
עיצוב המצבה שתשקף את האדם שנפטר
לבחור את המצבה שבאמת תשקף את האם היקר לכם שהלך...
חתונה דתית
איך מארגנים חתונה דתית?
חתונה ללא ספק מהווה אירוע מרגש ביותר. כל זוג חולם...