Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שלט בולט ומושך את העין

שלט בולט ומושך את העין
קרדיט לתמונה: pirsum-b.co.il

ארגזי תאורה כשמם כן הם, קופסאות או ארגזים מוארים, שכל הולך רגל או נוסע ברכב שם לב אליהם, בשל האור הזוהר והחזק שלהם ולרוב הם משמשים כשלטי כניסה. כל בעל חברה, עסק משרד או חנות, יש לו את החלום כיצד יבליט ויפנה את תשומת הלב אל העסק שלו, וארגזי תאורה הם הפתרון הנקי והאלגנטי לכך. הפעלתם ותחזוקתם הינן פשוטות, משמשים כשלט ביום, ובלילה אורם נראה אף למרחק. ניתן להשתמש בהם בצורה קטנה יותר בתוך העסק במקרה ומעוניינים לחלק לאזורי משנה, בפרסום חיצוני של בית העסק, וגם למתג ולהבדיל אותו. הייצור שלהם הינו בסיסי כיוון שבדרך כלל אין בהם הבלטות, ואותיות תלת ממד. ארגזי תאורה למעשה משדרים יוקרה ומיתוג של עסק מצליח וזה ללא ספק עוזר במשיכת קונים פוטנציאלים, שהם מטרתו העיקרית של כל בית עסק.

אותיות זוהרות באוויר

כל בעל עסק מעוניין בשילוט המבדיל ומבליט אותו מאחרים, ובכך הוא זוכה ביתרון על פניהם, במשיכת לקוחות פוטנציאליים. לשם כך יש צורך בשלט מיוחד שימשוך את העין, שיצור מודעות ויעורר עניין אצל כל לקוח פוטנציאלי. הבחירה בשלט עם אותיות תלת מימד, הינה בעלת יתרון בשל היותו בולט לעין, ובשל היכולת לשדרג ולעצב אותו, בכל מיני סוגי תאורה, כמו תאורת לד פנימית או חיצונית בהתאם לרצון הלקוח. אותיות תלת מימד בולטות מכל כיוון ובכך יתרונן, ובנוסף ישנה אפשרות שילובים שונים של צבעים אורות עיצובים וסגנונות כתיבה שונים העשויים למתג את העסק ולהבדיל אותו מאחרים גם ממרחק.

מאיר ובולט למרחוק

שלטי לד בולטים ונמצאים כמעט ברוב בתי העסק. המילה לד מתייחסת לסוג הנורות הנמצאים בשלט שהם באנגלית "דיודה פולטת אור". לנורות הללו יש יתרון גדול על פני נורות אחרות בשל צריכת החשמל הנמוכה שלהם, ובשל אורך חייהם. עם זאת יש צורך לתחזק את השלטים מידי פעם כדי לשמור על איכותם ואריכות ימיהם. שלטי לד הינם עמידים בכל תנאי מזג האוויר, חסכוניים, אינם פוגעים באיכות הסביבה, עוצמת האור שלהם גבוהה וטובה יותר בזכות הנורות הקטנות הרבות מול נורה אחת גדולה בנורות ליבון. כדי להזמין שלטי לד איכותיים יש צורך לפנות לחברה אמינה, המשתמשת בטכנולוגיה חדשנית עם נורות לד איכותיות, המפיקות שלל צבעים, ואיכות אורם גבוהה וחדה, כדי שיבלטו למרחוק ויציגו את המסר בצורה הברורה ביותר. זה הזמן לפנות לרפאל תעשיות שלטים חברה ותיקה משנת 2004, בעלת יכולות טכנולוגיות מתקדמות וצוותי תכנון וביצוע מקצועיים ביותר. אז אנא התקשרו לטלפון:086484435 ותיענו במקצועיות רבה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אתכם
מה תפקידו של מנעולן רכב מקצועי?
מנעולן רכב הזמין 24 שעות ביממה אמור להיות בדרך כלל...
עורך דין לירושות וצוואות- הכתובת בכל נושא הקשור לתחום
אף אחד לא אוהב לעסוק בנושאים הקשורים לירושות, צוואות וגם...
הדמיית שיער - על קצה המזלג
אם אתם נמצאים בחיפוש אחר פתרונות לשיער דליל או התקרחות...
חשיבות המשחק והדמיון להתפתחות הילדים
משחק ודמיון הם מרכיבים בלתי נפרדים מהילדות התורמים באופן משמעותי...
למה כשנקלעים לחובות עורך דין הוא חבל הצלה?
כשאדם או עסק נקלעים לחובות שאין ביכולתם לפרוע, התוצאה היא...
איחוד הלוואות - הדרך שלכם להתחיל מחדש!
אם אתם נאבקים עם תשלומי חוב מרובים ומתקשים לעמוד בהתחייבויות...
היבט חשוב בתכנון נסיעות עבור תיירים רבים
השכרת רכב בחו"ל והשוואת מחירים היא היבט חשוב בתכנון נסיעות...
עריכת הסכם ממון לפני הנישואים: קשה באימונים, קל בקרב
גירושין הוא תהליך שיכול להיות ארוך ומייגע עד ההגעה להחלטות...
הכול על רכישת גלילים מקרטון בעידן המודרני
אתם מתכוננים לקראת מעבר דירה? או שאולי אתם מעבירים את...
מה כולל שירות IT במיקור חוץ
חברות מובילות בארץ ובעולם בוחרות לקבל שירותי it חיוניים במיקור...