נדל''ן

שתית ירוחם – מרגישים בבית

דירה חדשה, היא חלומו של כל אחד, בין אם מדובר בזוג צעיר שרק החל את חייו המשותפים, או משפחה שגדלה ורוצה לשפר דיור, כולנו נשמח להתחדש בדירה חדשה ורצוי מאוד שהיא תבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ירוחם התחדשה לאחרונה במספר פרויקטים לבניה חדשה ואיכותית שאת רובן בנתה חברת שתית. חברת שתית, המובילה והידועה באיכות הבניה שלה, מובילה שני פרויקטים ייחודים. 

ירוחם כמו שלא הכרתם

נווה שתית – צפון ירוחם:

הפרויקט ממוקם בכניסה המערבית של ירוחם, ונבנה תוך שילוב חזון ציוני, חברתי וכלכלי. המתחם נבנה תוך נגישות מלאה לצירי התחבורה הראשיים ובמרחק נסיעה קצר מאגם ירוחם וממסלולי טיולים המרהיבים של הדרום. המבנים מעוצבים באופן מוקפד ומתוכננים בצורה פונקציונלית באופן שיגרום לכם להתאהב ולהרגיש בבית כבר ממבט ראשון.

בפרויקט נותרו דירות גן מרהיבות, והאכלוס מידי.

שתית ירוחם
מקור: שתית
שתית ירוחם
מקור: שתית
שתית ירוחם
מקור: שתית

שתית באופק  – ירוחם דרום:

הפרויקט ממוקם בשכונה הדרומית המבוקשת ביותר בירוחם ונבנה תוך שילוב  חזון ציוני, חברתי וכלכלי. המתחם נבנה בסמוך לשכונת הווילות ובמרחק נסיעה קצר מאגם ירוחם וממסלולי טיולים המרהיבים של הדרום.

בפרויקט, מבחר דירות קסומות, דירות 5 ו- 6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפנקים במיוחד.

בשני הפרויקטים, מענק 60,000 ₪ יינתן לזכאי תכנית מחיר למשתכן.

שתית ירוחם דרום
מקור: שתית
שתית ירוחם דרום
מקור: שתית

שתית ירוחם – מקצוענות מחייבת

להיות חברת בניה, יזמות וביצוע מובילה בארץ, תוך זיהוי מגמות עתידיות בשוק הבניה והנדל"ן הישראלי והובלתן, חברה המשמשת מודל לחברה צומחת, יציבה ורווחיות תוך טיפוח ערכי מצוינות וחדשנות, זה לא דבר של מה בכך. שתית שמה לה לדגש את ההון האנושי , מפתחת את עובדיה ומהווה עבורם בית אמיתי ומקור לגאווה ועוצמה. החברה נשענת על מומחיות רב-תחומית כדי לעמוד בכל האתגרים בתחומי הבנייה, תוך סינרגיה מושלמת בין כל מחלקות החברה. צוות העובדים מורכב ממהנדסים בכירים, צוותי ביצוע ומטה מנהלי, כולם תומכים בחזון החברה, ומחויבים להעניק ללקוחותיה חווית שירות מועילה ומקצועית, ולאורך כל הדרך. 

ניתן לתאם מראש מועד פגישה באתר או בבית הלקוח. בשתית מקפידים מאוד על שרותיות ומשרדינו נגישים לאנשים בעלי מוגבלויות. לפירוט הסדרי הנגישות ניתן לפנות לרכז הנגישות או למוקד המכירות.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button