ביטחוןזירת המומחים

תכנון והתקנה של מערכות בטיחות באש – לקראת קבלת אישור עסק

התמודדות עם אירועי שריפה ואירועי אש כאלו ואחרים, היא לא דבר מה בכך. אתם כבעלי עסק לא יכולים לזלזל בחומרת המצב ואסור לכם לוותר על הידע והניסיון של צוותי מומחים מקצועיים, הפני שהמצב הרגיל עלול להפוך לאירוע מסכן חיים. לכן, אנחנו אנשי המקצוע של חברת מיקוד תקשורת ובטחון, נשמח ללוות אתכם ולתת לכם את העצות המקצועיות שאתם צריכים לקבל לפני הוצאת אישור עסק חדש.

התחלת הפעילות העסקית – מותנית בהתקנה של מערכות בטיחות באש

הדרישה הבסיסית של רשויות החוק בישראל היא לדרוש מכל בעל עסק שרוצה לקבל רישיון עסק לעמוד בסטנדרט בטיחות מינימלי מחייב, כדי לשמור גם על העובדים אבל גם על הלקוחות והאנשים שמגיעים לבקר בעסק. לכן, בתור בעלי העסק יש לכם על הכתפיים אחריות כבדה, ואתם חייבים לפעול בצורה זהירה וממוקדת מטרה כדי להתקין מערכות ספרינקלרים ולהבטיח שהסביבה העסקית, היא סביבה בטוחה ובטיחותית.

הליווי של חברה מקצועית יאפשר לכם לבצע התקנה בטוחה

אם אתם רוצים לייצר סביבת עבודה בטיחותית וגם לעמוד בדרישה של רשויות החוק מבחינת התמודדות עם אירועי אש, אתם צריכים לקבל ייעוץ מקצועי כבר בשלבים הראשונים של פתיחת בית העסק שלכם. זוהי המשימה של יועץ בטיחות באש שיכול תמיד להציע לכם גם ידע וגם ניסיון רב שנים בתחום, לצד זמינות מלאה לכל צרכי העסק שלכם. בכל שלב של הדרך, היועץ יכול לתת מענה לשאלות או להגיע למקום בשביל לבחון את המצב שלכם, ולהציע שיפורים על בסיס המצב שבו העסק שלכם נמצא.

אל תהססו לשדרג את המערכות – זה מציל חיים!

גם אם יש לכם כבר מערכות שעובדות באופן קבוע, יכול להיות שכדאי לכם לחשוב על שדרוג של המערכות ולו בשביל להבטיח שאתם אכן מצילים חיים במקרה הצורך. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לתכנן בצורה מסודרת ומאורגנת, ולהבטיח שיש לכם ליווי ועזרה של צוותים מקצועיים לאורך כל שלבי הדרך.

אנחנו, אנשי הצוות של חברת מיקוד תקשורת ובטחון בע"מ, נשמח לעזור לכם להתמודד עם כל שאלה שעולה לכם בהקשר של מערכות בטיחות באש, ומאפשרים לכם ליצור את חוויית העבודה הבטיחותית והאחראית ביותר, לכם ולעובדים שלכם. אז אל תהססו לפנות עם כל שאלה או בעיה שיש לכם, ואנחנו נעשה את המיטב בשביל להציע פתרון אמין ומהימן. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם הצוות טלפנו: 1700502501.

 

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button