זירת המומחים

דרכים מומלצות לשדרוג דלתות וחלונות

כולנו רוצים לחיות בבית חדיש ויפה, שיש בו את כל מה שאנו צריכים והוא תורם לרווחתנו ולאיכות החיים שלנו. לשם כך, ניתן למצוא פריטים רבים שיכולים לשדרג את החיים בבית, ואפילו בצורה נוחה וקלה ביותר. חלק גדול מהפריטים שיכולים לשפר את איכות החיים בבית הוא גם לא יקר, וקל להתקין אותו ולהשתמש בו.

באופן ספציפי, ישנם מוצרים לדלתות ולחלונות שיכולים לשפר את רמת הבטיחות בבית, ומאפשר להתמודד עם סוגיות שונות שיכולות להפריע לנו בבית, כמו חדירת יתושים וחרקים מעופפים וכן דלתות שאינן נסגרות באופן אוטומטי.

מחזיר דלת לבית

מחזיר דלת הוא מוצר חכם ופשוט, שגורם לטריקה עדינה של דלתות באופן אוטומטי. את מחזיר הדלת מתקינים בצד הפנימי או החיצוני של הדלת, ובעזרת כוח הידראולי מכני, המנגנון של מחזיר הדלת גורם לכך שלאחר שהדלת נפתחת ועוברים דרכה, היא נסגרת לחלוטין מיד בחזרה. מחזיר דלת נקרא גם מחזיר שמן לדלת, מפני שהמנגנון שלו מבוסס על שימוש בשמן. השמן גורם לכך שפעולת טריקת הדלת נעשית באופן חלק ועדין, כך שלא נשמע רעש כאשר הדלת נסגרת בחזרה. בבתים, מדובר במוצר שהוא מתאים מאוד לשימוש בדלתות של חצרות ומרפסות, שרוצים שהן תישארנה סגורות באופן קבוע.

התקנת רשתות נגד יתושים

מוצר מצוין נוסף לדלתות ולחלונות שניתן להתקין בקלות בבית הוא רשת נגד יתושים. רשתות נגד יתושים מתלבשות על החלון הקיים, ובעזרת סיבי פיברגלס צפופים, מונעות כניסה של יתושים וחרקים מעופפים אחרים לתוך הבית שלכם.

הרשתות נגד יתושים יכולות לבוא בכל גודל שרוצים, וניתן להזמין יריעת רשת בגודל מותאם אישית, בהתאם לגודל החלון שבו רוצים להתקין אותה. את הרשת מדביקים לחלון בעזרת סיליקון, וניתן גם להבריג אותה לחלון ולקבע אותה כך.

רשתות נגד יתושים הן אמצעי יעיל ביותר לסילוק נוכחות של יתושים בבתים, מה שמשפר מאוד את איכות החיים בבית, במיוחד בתקופת הקיץ הישראלית. הרשתות הן מוצר עמיד ביותר, וכאשר הן עשויות מסיבי פיברגלס, אורך חיי המוצר שלהן הוא ממושך ביותר, ויכול לספק הגנה מפני יתושים לאורך שנים.

איפה ניתן למצוא את הפריטים האלו?

את כל הפריטים האלו לשדרוג הבית ניתן למצוא בחנויות המתמחות בפריטים טכניים לבית, ובייחוד בחנות של חברת פלמט. בחנות המקוונת של פלמט תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של מוצרים, שיוכלו לשדרג את רווחת החיים שלכם בבית בדרכים קלות, נוחות ושימושיות.

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button