כתבה ראשיתתרבות וחינוך

ממתיקים את החזרה לספסל הלימודים

קרדיט: דוברות רשת אמית

את החזרה ללמידה מקרוב חגגו בישיבת אמית אשדוד עם אוטו גלידה שהגיע לישיבה, הפתיע את התלמידים ופינק אותם ואת צוות המורים המסור בגלידות מתוקות להתחלה מתוקה.

בישיבה בחרו להתמקד בפן הרגשי ולפנק את התלמידים ביום חווייתי במיוחד. לאחר קבלת הפנים המרגשת בשער הכניסה, ותפילת שחרית במרחבים הפתוחים בבית הספר, קיימה כל כיתה מעגל שיח על התקופה שהייתה ועל התקוות לעתיד.

משה שי ג'מי, תלמיד כיתה ח', משתף: "אתמול לאחר זמן רב בבתים חזרנו לישיבה ללמידה מקרוב. קודם כל, עצם החזרה לסוג של שגרה משמחת אותנו מאוד. לצאת מהקוביות השחורות שבזום, לחזור לכיתה פיזית כמו בעבר. מעבר לשמחה הזאת, שמחנו גם כשצוות הישיבה קיבל אותנו עם הפתעה קרה שחיממה לנו את הלב".

קרדיט: דוברות רשת אמית

הרב ניסים טמסוט, מחנך כיתה ז' בישיבה, מוסיף: "התרגשות רבה אחזה אותנו כשהגענו בבוקר לישיבה. אווירה של תחילת השנה – התלמידים מתרגשים כאילו מדובר ביום הראשון ללימודים, פוצחים בתפילה ושירה המנגנת על נימי הנפש הבודדה שעברה תקופה לא פשוטה. היינו מאוד רוצים לחבק את הבנים אך לצערנו אנחנו עדיין מצווים לשמור על הנחיות הקורונה. תוך שהתעמקנו בשיח נוגע ללב, לפתע שמענו מנגינה של אוטו גלידה ואת ראש הישיבה קורא לכולם לבוא ולהנות מגלידה מרעננת, קצת להמתיק את התחושה המוזרה שפוקדת אותנו. כולנו תפילה שהחזרה הזאת תימשך ולא נחזור ללמידה מרחוק".

"אחרי התקופה המאתגרת שעברו התלמידים, רצינו לפנק אותם ולעשות להם חזרה מתוקה" אומר ראש הישיבה, הרב שלום מלול. "יש לנו נוער נפלא, חזק ועוצמתי. הקורונה לא שברה וגם לא תשבור את הרוח. יחד – מנצחים".

מאמרים רלוונטיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button