חדשות אשדודכלכלהצרכנות

רשת מחסני השוק, מדווחת על זינוק של כ- 25% בהיקפי הזמנות משלוחי האונליין באשדוד והסביבה, במהלך החודש האחרון

רשת מחסני השוק, בבעלות משפחות נעמן וכהן, מדווחת על זינוק של כ- 25% בהיקפי הזמנות משלוחי האונליין באשדוד והסביבה, במהלך החודש האחרון

שירות משלוחי האונליין מאתר הרשת אינו כרוך בתשלום נוסף וכולל אספקה מהירה של תוצרת טרייה ואיכותית באריזה סגורה תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים

רשת מחסני השוק, בבעלות משפחות נעמן וכהן, מדווחת על זינוק של כ- 25% בהיקפי הזמנת משלוחי אונליין באשדוד והסביבה, במהלך החודש האחרון. שירות המשלוחים של רשת מחסני השוק נחשב מהטובים ביותר בארץ, כך עלה גם בבדיקה מקיפה של עיתון ידיעות אחרונות. הרשת מצטיינת בליקוט מוצרים איכותיים ומקפידה על שינוע ההזמנות באריזות סגורות המלוות במדבקות עם הסבר לגבי אופן האחסון של כל מארז. שירות המשלוחים לתושבי אשדוד והסביבה אינו כרוך בתשלום נוסף.

אתר האונליין של רשת מחסני השוק, נוח וקל לתפעול, כך שניתן לבצע הזמנה מהירה וליהנות ממוצרים טריים ואיכותיים מקצביית הפרימיום, מהמעדנייה ומהמחלקות השונות.

מהנהלת הרשת נמסר : "הזינוק בהיקף ההזמנות באונליין מחזק את העובדה שתושבי אשדוד והאזור, מעריכים את היעילות והמאמצים הרבים שאנו משקיעים במשאב האנושי ובצוותים, על מנת לשמור על סטנדרט גבוה ומצוינות בשירות הלקוחות  שלנו. אנו מעדכנים את האתר באופן תדיר במגוון רחב של מבצעים, כך שגם בסניפים וגם בחנות האונליין, לקוחותינו יוכלו ליהנות ממבצעים אטרקטיביים זהים בקטגוריות השונות. השבוע נחגוג כמדי שנה גם את ה- yellow Friday  המסורתי, עם מבצעים עמוקים במיוחד, כך ששווה לעקוב ולהתעדכן בקבוצה הסודית בפייסבוק ובוואטס אפ".

https://www.mck.co.il/

https://www.facebook.com/mshuk1/

 

אודות רשת מחסני השוק

רשת מחסני השוק, הנה רשת שיווק מובילה בבעלות משפחתית ובפריסה ארצית המונה63 סניפים מצפת ועד אילת.

הרשת מנוהלת על ידי משפחת נעמן וכהן, שהחלה ממכולת קטנה בעיר באר שבע ולראשונה בשנת 1996 חנכה את סניפה הראשון בעיר באר-שבע. בשנת 2019 רכשה הרשת את פעילותה של רשת קו-אופ ובכך הפכה לרשת השיווק בין הגדולות והמובילות בארץ.

הרשת מעניקה מגוון הטבות והנחות לחברי מועדון ולמחזיקי כרטיס האשראי wincard+ של הרשת בשיתוף max במחלקות השונות הכוללות קצבית פרימיום, מעסיקה קצבים מקצועיים בעלי ותק רב ומשווקת מוצרים ייחודים לרשת, תוך הקפדה על ניקיון, שירות, איכות וטריות. בנוסף מפעילה מעדניה, כאשר הקו המנחה הוא דגש על טריות ואיכות המהווים נר לרגלי החברה.

הרשת מפעילה אתר סחר מתקדם ונגיש המאפשר קניה נוחה ומהירה. מרבית סניפיה כוללים קופות עצמאיות מתקדמות. הנהלת הרשת פועלת רבות על מנת להעניק חווית קניה ודגש על שירות מקצועי ואדיב, לצד מחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד.

בסניפים אחדים מפעילה הרשת את המטבח של ג'ולי- שירותי קייטרינג ואוכל מוכן הפועלים במהלך השבוע ומהווים פתרון אולטימטיבי גם לסופי שבוע ולחגים.

הרשת היא הספונסרית הראשית של קבוצת הכדורגל-הפועל מחסני השוק באר-שבע.

מאמרים רלוונטיים

Back to top button