חדשות אשדוד

16 מנהלים בכירים של נמל אשדוד עברו קורס מתקדם ברשות להכשרה ימית בעכו

לקראת התחרות – מנהלים בנמל אשדוד בקורס ייעודי לשיפור העבודה מול אוניות:

מנהלי עבודה בכירים, אחראי משמרת ומנהלי יחידות סיימו קורס מיוחד לשינוע ותפעול אוניות;

הקורס הועבר על ידי הרשות להכשרה ימית

מנכ"ל נמל אשדוד, יצחק בלומנטל: "ההשקעה בהון האנושי בחברה היא הדרך שלנו לשפר את השירות ללקוחות ולהגביר את המוכנות לתחרות"

– מנהלים בנמל אשדוד בקורס ייעודי לשיפור העבודה מול אוניות
יח"צ הרשות להכשרה ימית

במסגרת היערכות חברת נמל אשדוד לתחרות בנמלי הים משקיעה הנהלת החברה מאמצים גדולים בשיפור ההון האנושי ומקיימת הכשרות מיוחדות עבור העובדים. בימים אלו הסתיים קורס ייעודי לשינוע ותפעול אוניות. הקורס התבצע באמצעות המכון להכשרה ימית בעכו והשתתפו בו מנהלי עבודה בכירים, אחראי משמרת ממדור תכנון ומנהלי יחידות TOS. הקורס הוא חלק מתוכנית הכשרות רב שנתית לשיפור המקצועיות של הצוותים שאמונים על תפעול האוניות הפוקדות את הנמל.

הקורס המיוחד מעניק לדרג מנהלי השטח ומערכות המחשוב בחברה סל כלים לשיפור העבודה התפעולית מול צוותי האוניות המגיעות לנמל אשדוד. ההשתלמות מורכבת מלמידת חומרים תיאורטיים והתנסות מעשית הקשורים לעבודת נמל בינלאומי והוא נבנה בהתאמה למערכות המופעלות והתשתיות הקיימות בנמל אשדוד. משתתפי הקורס ביצעו מהלך של ניתוב אוניה לנמל אשדוד ונחשפו למגבלות וללבטים שיש לנתב, חובלי גוררת וצוות אוניה בבואם להיכנס ולצאת מרציפי הנמל.

– מנהלים בנמל אשדוד בקורס ייעודי לשיפור העבודה מול אוניות
יח"צ הרשות להכשרה ימית

מטרתו של הקורס לתת למנהלים העובדים בקו המים, וגם למנהלים בכירים נוספים בחברה, הבנה במגוון השיקולים והאילוצים של צוותי האוניות מולם הם עובדים, מגבלות התפעול והבטיחות שלהם, הרגולציה הבינלאומית במסגרתה הם עובדים, וממשקי העבודה שלהם מול גורמי נמל. כלל ההדרכות בקורס הועברו על ידי צוות מרצים מהרשות בראשות חובל בכיר ורב חובל גוררת, אנוש ארואטי.

יצחק בלומנטל, מנכ"ל נמל אשדוד, ציין כי מדובר בצעד חשוב לבניית ממשקי עבודה משותפים צוותי נמל וצוותי אוניות "ההשקעה בהון האנושי בנמל אשדוד זו הדרך שלנו לשפר את השירות ללקוחות ולהגביר את המוכנות לתחרות. הקורס שעברו המנהלים נותן להם כלים ממשיים לייעל את ממשקי העבודה מול צוותי האוניות הפוקדות את הנמל דבר שבסופו של דבר מוביל לשיפור השירות עבור הלקוחות".

מאמרים רלוונטיים

Back to top button